sobota, 10 apríla, 2021

Zlý Superman sa odhaľuje v teaseri na posledný trailer Justice League!

-

Trailer na trailer Justice League

Už sa to blíži. Už o mesiac dostaneme film, ktorý nám bol sľúbený v roku 2017 a nikdy neprišiel. Pôvodný scenár, pôvodná vízia, pôvodná hudba, pôvodná réžia. Justice League Zacka Snydera, temná štvorhodinová komiksovka nevhodná pre deti do 15 rokov už o mesiac príde celosvetovo na všetky platformy HBO!

Už na Valentína, túto nedeľu príde oficiálny trailer, ktorý konečne predstaví dokončený film. Všetky efekty už by mali byť prakticky sfinalizované a trailer by mal odhaliť aj pôvodnú hudbu skladateľa Junkieho XL. Aby nás teda Snyder ešte viac namotal, zverejnil zopár sekúnd z novej ukážky. Už tie samotné odhaľujú obrovské zmeny, oproti prerobenej kinoverzii.

-REKLAMA-

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Kto vyhrá a kto padne? Godzilla vs. Kong predstavuje epický trailer!

Ukážka napríklad odhalila aj záber Wonder Woman, ako sa bije v scéne v tuneli (čo sa odohráva niekde v strede filmu). V kinoverzii bol tento záber zrkadlovo obrátený, dofarbený a použitý vo finálnom boji filmu v treťom akte, čo znamená, že konečná bitka filmu v kinoverzii musela byť extrémne prerobená.

-REKLAMA-

Mnohých zaujíma, či bude vo filme Superman zlý. Určite áno, avšak vzhľadom na to, že prvý trailer už odhalil Supermana stáť na svetlej strane spravodlivosti, nebude to dlho. Každopádne, sme zvedaví, či dostaneme vo filme náznaky o tom, kam pôvodne Snyder chcel, aby jeho filmový vesmír išiel ďalej a či mal byť v budúcnosti Snyderov Superman záporákom ďalšieho filmu. Toho sa však už pravdepodobne nikdy nedočkáme. Aj keď, nesplniteľným snom sa najprv zdal aj Snyder Cut a pozrime sa, kde sme dnes.

Čo hovoríte na nový krátky trailer na trailer Justice League? Tiež sa už neviete filmu dočkať?

Zdroj: twitter.com

-REKLAMA-
Avatar
Filip Scherhauferhttps://plotpoint.sk
60% of the time, it works everytime...
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img