Pokračovanie After – After We Collided: Trailer a novinky!

-

Novinky

Pokračovanie After – After We Collided: Najnovšie novinky!

Epický, teenagerský, romantický film After pozná takmer väčšina z vás. Dostal sa k nám minulý rok a zožal neskutočný úspech, čo nie je veľmi prekvapivé. Film je založený na knižnej sérii After, ktorá je taktiež veľmi obľúbená medzi čitateľmi. Teraz na radu prichádza druhý diel tohto filmu, a teda pokračovanie filmu After – After We Collided. Poďme sa spoločne pozrieť, čo o ňom zatiaľ vieme.

After We Collided
Zdroj: BONTONFILM

Prvému After filmu som už venovala jeden celý článok, kde sme porovnali knižné a filmové spracovanie. V prvom filme sme mali možnosť vidieť začínajúci vzťah medzi Tessou a Hardinom, ktorý zo začiatku nebol príliš rúžový. Hardin bol sukničkár a veľmi drzý, zatiaľ čo Tessa bola slušné a milé dievča. Ako sa hovorí, protiklady sa priťahujú a ani toto nebola výnimka. Ak ste videli film bez toho, aby ste čítali knihy, verím, že dychtivo čakáte na pokračovanie. Veď predsa len po tom, ako tento film skončil, sa vám nikto ani nemôže čudovať.

After We Collided – Herecké obsadenie

Herecké obsadenie bude v druhom filme doplnené o pár postáv a musím úprimne povedať, že som veľmi spokojná s hercami, ktorí boli vybratí. Samozrejme, Josephine Langford ako Tessa a Hero Fiennes Tiffin ako Hardin nemôžu chýbať. Jednou z nových postáv je Trevor, ktorého si zahrá Dylan Sprouse. Dylana môžeme poznať z Disney seriálu Sladký Život Zacka a Codyho. Ďalšia nová postava je Kim, ktorú si zahrá Candice King – tú zasa môžeme poznať zo seriálu upírske denníky, kde si zahrala Caroline.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Recenze: Homeland - Nejlepší špionážní seriál dekády?

After pokračovanie – After We Collided – Dátum premiéry

After We Collided
Zdroj: BONTONFILM

Na odpoveď na túto otázku sme čakali viac ako rok a pol, no autorka sa konečne podelila s fanúšikmi aj u túto informáciu. After pokračovanie, teda After We Collided, môžeme sa Slovensku čakať už začiatkom septembra. Konkrétne sa k nám do kín After pokračovanie dostane už 3.9.2020. Takže pokiaľ sa znova nezatvoria kiná kvôli vírusu, už o pár týždňov sa dozvieme, ako bude pokračovať vzťah medzi Tessou a Hardinom.

After We Collided – Teaser trailer

Teaser trailer na After We Collided nám bol predstavený už niekoľko mesiacov dozadu. Fanúšikovia z neho vedeli vyčítať veľké množstvo vecí týkajúcich sa vzťahu medzi Tessou a Hardinom. Jednou z najhlavnejších vecí je Tessino správanie, ktoré sa veľmi zmenilo po tom, ako jej Hardin zlomil srdce. Taktiež sa na rozdiel od prvého filmu má After We Collided viac podobať na knižnú verziu, čo určite poteší väčšinu fanúšikov.

Tešíte sa na After pokračovanie – After We Collided?

Zdroj: YouTube
Zdroj titulného obrázka:

Ďalšie novinky

Populárne