utorok, 30 novembra, 2021

Call of Duty: Vanguard – Vyskúšajte si novinku zdarma, je tu free weekend!

-

-REKLAMA-

Skúste novinku Call of Duty: Vanguard úplne zdarma

Zvažovali ste dlhšiu dobu kúpu nového Call of Duty: Vanguard a nevedeli ste sa rozhodnúť? V tom prípade pre vás máme skvelé správny. Novinku si budete môcť zahrať už od dnešneho dňa úplne bezplatne. Čo všetko si budete môcť v hre vyskúšať? Prečo je vlastne Call of Duty: Vanguard zdarma, keď ešte len teraz vyšlo? To všetko ti zodpovieme v tomto článku.

-REKLAMA-

Nová hra od Activisionu zo série Call of Duty je vonku ešte len necelé dva týždne, presnejšie vyšla 5. novembra, no už teraz je dostupná bezplatne. Vývojarí nám ponúknu si vyskúšať multiplayer novej hry Call of Duty: Vanguard, kde sa opäť ponoríme do prostredia druhej svetovej vojny.

Na čo sa môžeme tešiť?

Čaká nás predĺžený víkend, ktorý začína dneškom – 18. november (zrejme o 19:00) a končí 22. novembra (zrejme taktiež o 19:00).  Počas tohto predĺženého víkendu si budeme môcť vyskúšať práve multiplayer, ako spomíname vyššie. Čakajú nás schopnosti, ktoré si budeme môcť vyskúšať a zároveň si taktiež vyexpiť naše zbrane, predtým než zavítajú do Warzonu. K dispozícii budú taktiež aj rôzny operátori, pre ktorých si môžeme odomknúť nový gear. Nebudú chýbať ani playlisty plné akcie, ktoré ponúknu Combat Pacing a 17 máp, vrátane obľúbených súčastí ako sú Champion Hill či Shipment.

Call of Duty: Vanguard zdarma
Zdroj: callofduty.com

Cieľom tejto akcie je, aby hráči ochutnali to, čo zažívajú majitelia hry Call of Duty: Vanguard predtým, ako do hry zavíta plno nového bezplatného obsahu budúci rok. Ako poukazuje blog Call of Duty, pri kúpe Vanguardu získate okrem multiplayeru taktiež aj single-playerovú kampaň či prístup k milovanému Zombies módu. K tomu všetkému dostanete aj exkluzívny 24-hodinový prístup do Pacifiku vo Warzone, kde už 2. decembra príde nová mapa menom Caldera.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Nové Call of Duty Vanguard je vraj totálny prepadák! Aký je na to dôvod?

Prečo si hru vlastne môžeme vyskúšať?

-REKLAMA-

Ako je to vôbec možné, že Activision dáva príležitosť si len tak vyskúšať novú hru, keď len teraz vyšla? Dôvodov môže byť hneď niekoľko, no všetko naznačuje tomu, že za to môže veľmi chabý záujem hráčov. Len v takom Spojenom kráľovstve mala hra najslabší štart za posledných 14 rokov. Okrem toho sa výrazne prepadli predaje. Oproti predošlému Call of Duty titulu pod názvom Cold War klesla novinka v predajoch až o 40%.

Pochopiteľne sa dá povedať, že v prípade nového CoD titulu môžeme hovoriť o sklamaní. Ako naznačuje internet, tak je to sklamanie hneď na niekoľkých frontoch. Nielenže sa titul nepredáva, ale aj tí, čo si hru kúpili tvrdia, že je skrátka zlá. V tomto bode má hra na stránke Metacritic hodnotenie 4.1 od používateľov (PC). Hovorí sa o tom, že hra je v zásade len kopírka predošlých titulov s miernou úpravou.

Call of Duty: Vanguard zdarma
Zdroj: callofduty.com

Príbeh podľa všetkého takmer nikoho nezaujal. Hráči majú podľa všetkého už plné zuby historických vojen a sú pripravení na niečo novšie, súčasné či moderné. To, že nové Call of Duty: Vanguard bude sklamanie sme už v minulosti predpovedali v našom článku, ktorý sa zameriaval na vyjadrenie známeho leakera. Ten tvrdil, že podľa jeho informácii bude nové Call of Duty prepadák a ako môžeme vidieť, tak nebol tak ďaleko od pravdy.

Hra si napriek tomu samozrejme našla aj zopár hráčov, ktorých zabáva a nedajú na ňu dopustiť. Je tu príležitosť si hru bezplatne vyskúšať, takže neváhajte a skúste to. Call of Duty: Vanguard si môžete zdarma stiahnuť na platforme Battle.net.

Vyskúšate nové Call of Duty: Vanguard zdarma tento víkend? Alebo si radšej počkáte na nový Battlefield 2042?

Zdroje: callofduty.com, sector.sk
Zdroj titulného obrázka: callofduty.com

-REKLAMA-
Viliam Šuškahttps://plotpoint.sk
“Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering.” — Yoda
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img