utorok, 30 novembra, 2021

Call of Duty Vanguard: Takto bude vyzerať Zombie mód! Čo máme čakať?

-

-REKLAMA-

Zombie mód v Call of Duty Vanguard!

Obľúbený Zombie mód sa vráti aj do Call of Duty Vanguard! Novinka ukazuje zombíkov po prvý raz v novom traileri. Zároveň pridáva aj nový Dark Aether a Démonov. Áno, čítate správne. Trošku sa bojíme, ale len trošku. O tvorbu zombies módu sa postaralo štúdio Treyarch, ktoré je zároveň jeho pôvodný tvorcom. Na samotnej hre však pracuje štúdio Sledgehammer Games (kampaň aj multiplayer). Ako vyzerajú zombíci tento raz?

-REKLAMA-

Podľa Activisionu pôjde o prvý crossover v rámci Call of Duty frančízy. Nový titul by mal byť predchodcom zombíkov v Call of Duty Black Ops Cold War. Tvorcovia vsadili tentokrát na, vraj hlboko pútavý, príbeh. Súbežne ale sľubujú inovácie jadra tohto známeho módu.

Bude teda zaujímavé sledovať túto kombináciu. Príde mi, že tvorcovia sa miestami inšpirovali Doomom. Ak to je tak naozaj, tak spravili len dobre. Najnovší Doom Eternal bol fantastický. Podstatné je, že zombíkov pod svoje krídla prebral Treyarch. Ako sa hovorí, originál je vždy originál. Uvidíme teda, ako to dopadne, ale celkom sa teším.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Nové Call of Duty Vanguard je vraj totálny prepadák! Aký je na to dôvod?

Neočakávame moc, ale hra môže prekvapiť

Nové Call of Duty: Vanguard má naplánované vydanie už na 5. októbra. Počkáme si teda už len necelý mesiac. Rovnako ako väčšina hráčov, ani my nemáme očakávania. Všetci dobre vieme, ako pristupuje Activision k vývoju nových Call of Duty hier. Každý rok to isté, trochu upravené, občas sa nájdu aj nejaké zlepšenia. No uvidíme. Doposiaľ sme počuli o tom, že hra by mala byť totálny prepadák.

Call of Duty Vanguard zombie
Zdroj: youtube.com
-REKLAMA-

Napriek všetkému, tešíme sa na to, ako budeme môcť zabíjať nacistických vojakov v zombie podobe. Zombie mód je jedna z tých špecifických vecí, ktorá bola na Call of Duty vždy fajn súčasťou.

Čo hovoríte na zombie v Call of Duty: Vaguard? Myslíte si, že sa Treyarchu podarí s novou príbehovou verziou zaujať hráčov ešte viac ako doposiaľ?

Zdroj: youtube.com
Zdroj titulného obrázka: youtube.com, callofduty.com

-REKLAMA-
Viliam Šuškahttps://plotpoint.sk
“Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering.” — Yoda
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img