utorok, 30 novembra, 2021

Adele oznámila dátum vydania nového albumu! Toto k nemu napísala!

-

-REKLAMA-

Speváčka Adele oznámila dátum vydania nového albumu

Adele oznámila dátum vydania nového albumu: 19. november 2021. Od posledného albumu popovej speváčky ubehlo už šesť rokov. Šesť rokov, ktoré boli pre speváčku rokmi seba-obnovy a znovu-nájdenia samej seba. Tak o tom aj píše vo svojom osobnom instagramovom príspevku, ktorý pridala pred dvomi dňami.

adele dátum albumu
Zdroj: vogue.com

“Nebola som tam, kde som dúfala, že budem”

33-ročná speváčka na svojom Instagrame napísala príbeh za písaním najnovšieho albumu, ktorý dostal názov 30. Tak ako už je u popovej hviezdy zvykom, aj tento album je nazvaný číslom, ktorý predstavuje vek, v ktorom sa začal album tvoriť. Toto speváčka napísala o začiatkoch písania najnovšieho albumu:

-REKLAMA-

“Určite som ani z ďaleka nebola tam, kde som dúfala, že budem, keď som ho začala písať približne 3 roky dozadu. Skôr naopak. Spolieham sa na rutinu a konzistenciu, vďaka ktorým sa cítim bezpečne, vždy som to tak mala. Napriek tomu som sa vedome – a dokonca dobrovoľne hodila do bludiska absolútneho zmätku a vnútorného nepokoja.”

“Znova som našla svoj ‘feeling'”

Adele vo svojej osobnej výpovedi pokračuje tým, ako prišla k novým uvedomeniam, ktorými sa opäť vrátila k sebe samej. Tie ju doviedli k rozhodnutiu, že je ten správny čas vydať nový, dlho pripravovaný album:

-REKLAMA-

“Po ceste som sa o sebe naučila veľa tvrdých právd. Zhodila som veľa vrstiev, no zabalila som sa do nových. Objavila som naozaj užitočné a komplexné spôsoby myslenia a mám pocit, akoby som konečne znova našla môj ‘feeling’. Pôjdem až tak ďaleko, že poviem, že som sa nikdy v živote necítila pokojnejšie.

A preto som konečne pripravená vydať tento album.”

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Hudobník Tomi Chico vydáva novinku s názvom "Umelina"! Ako znie?

“Domov je tam, kde je srdce”

V predposlednom odseku svojej spovede rozpráva o kamarátovi, ktorý jej vždy pomohol, keď jej bolo najhoršie. Nevieme, o akú konkrétne osobu ide, prípadne, či náhodou spomínaný kamarát nie je len symbolom všetkých jej blízkych. Svoje rozprávanie ukončuje tým, že o všetkom, čím si za poslednú dobu prešla a ako sa zmenila, bude rozprávať jej nový album:

adele dátum albumu
Zdroj: pinterest.som

“Bola to nekompromisná výzva počas môjho najbúrlivejšieho obdobia života. Keď som ho písala, prišiel za mnou kamarát s fľašou vína a jedlom, aby ma rozveselil. Môj múdry kamarát, ktorý mi dá vždy tú najlepšiu radu. Ten, ktorý je bláznivý a hovorieva: “Tvoj Saturn sa vracia, zlato, kašlať na to, žiješ len raz.” Kamarát, ktorý zostane celú noc hore a drží mi ruku, zatiaľ čo neúprosne plačem nevediac prečo. Človek, ktorý vstane a zoberie ma niekam, kam som povedala, že nechcem ísť, lebo ma chce dostať z domu, aby som nabrala nejaký vitamín D. Ten, ktorý sa prikradne a nechá mi časopis s maskou na tvár a soľou do kúpeľa, aby som sa cítila milovaná, zatiaľ čo mi nevedomky pripomenie nie len, aký je vlastne mesiac, ale aj to, že by som si asi mala potrénovať starostlivosť o seba!

A napokon ten, ktorý sa o mňa zaujímal, aj keď som sa ja už prestala zaujímať oňho, lebo som bola príliš pohltená mojím vlastným žiaľom. Od tohto obdobia som dôkladne prestavala môj dom a moje srdce a tento album o tom rozpráva.

Domov je tam, kde je srdce.”

Čo hovoríš na osobnú výpoveď Adele na jej Instagrame? Tešíš sa na to, ako sa jej príbeh posledných rokov pretaví do textov a hudby jej nového albumu, ktorý vyjde 19. novembra? Daj nám vedieť v komentároch a pre viac noviniek z hudby klikaj sem!

Zdroj: Instagram
Zdroj titulného obrázka: lifeandstylemag.com

-REKLAMA-
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img