piatok, 14 augusta, 2020

TOP 10: Zaujímavé fakty o vašich obľúbených seriáloch #14

-

Zaujímavé fakty o seriáloch #14

Určite ste nejeden z týchto seriálov už niekedy videli. Ale stavím sa, že málokto z vás vie, čo všetko sa odohrávalo počas nakrúcania týchto známych seriálov. Preto vám prinášame zaujímavé fakty o seriáloch #14, ktoré ste zrejme nevedeli!

The Crown

Zaujímavé fakty o seriáloch 7
Zdroj: cnbc.com

Seriál je jedným z najdrahších projektov Netflixu, celkový rozpočet je odhadovaný až na približne 100 miliónov britských libier. V priečke výdavkov si získava druhé miesto, hneď za show The Get Down, ktorej rozpočet bol približne 120 miliónov libier. Celkom pekné čísla.

Castle Rock

-REKLAMA-

Zaujímavé fakty o seriáloch 6
Zdroj: nexter.org

V otváracej scéne počúva riaditeľ rádio 100.3 FM. WKIT. Jedná sa o stanicu, ktorá púšťa klasický rock. Majiteľom tejto a podobne aj ďalšej stanice WZON je sám Stephen King. Obe stanice sú použité v mnohých Kingových prácach. To je čo? Mať vlastné rádio a ešte ho používať vo svojich projektoch.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  PLOTCAST #2 SERIÁLY ROKU 2019 part 2 – Chernobyl, Barry…

Prvých 100

Zaujímavé fakty o seriáloch #14
Zdroj: ddob.com

Jazyk, ktorým hovorí skupina outsiderov (Grounders), bol vytvorený tým istým človekom, ktorý vytvoril jazyk Dothraki používaný v Game of Thrones.

BoJack Horseman

Zaujímavé fakty o seriáloch #14
Zdroj: businessinsider.com

Herec Will Arnett prezradil, že jeho rola BoJacka bola jednou z najťažších v jeho kariére. Dostať sa do nej bolo vraj veľmi ťažké a priznal, že niekedy si temnotu tejto postavy nosil so sebou domov.

Game of Thrones

Zaujímavé fakty o seriáloch #14
Zdroj: ftw.usatoday.com

Ako iste viete, bastardi, ktorí sú narodení vo Westerose šľachticom, majú iné priezvisko ako ich otcovia. Ich meno sa odvíja od regiónu, v ktorom sa narodili. Ich priezviská sú zväčša spojené s geografickými či klimatickými podmienkami daného regiónu.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Priatelia: Ktoré celebrity si zahrali v známom sitkome?

Teória veľkého tresku

Zaujímavé fakty o seriáloch #14
Zdroj: bigbangtheory.fandom.com

Obsadenie seriálu sa naučilo hrať na ich hudobné nástroje len kvôli seriáli. Amy (Mayim Bialik) sa naučila hrať na harfu a Sheldon (Jim Parsons) sa naučil hrať na teremín a zobcovú flautu. V prípade Leonarda (Johnny Galecki) to je violončelo a koniec koncov, Howard (Simon Helberg) je profesionálny klavirista.

The Office

The Office
Zdroj: wegotthiscovered.com

Počítače vo firme Dunder Mifflin boli počas nakrúcania seriálu pripojené na internet. Členovia obsadenia priznali, že keď boli v pozadí nejakej scény, tak si zvyčajne pozerali svoje e-maily a surfovali po internete. Čiže v podstate to isté pako v niektorých skutočných firmách.

Ako som spoznal vašu matku

Ako som spoznal vašu matku
Zdroj: digitalspy.com

Ako všetci vieme, Barney (Neil Patrick Harris) nedal na jeho obleky dopustiť a takmer stále sme ho v nich videli. Viete, že v seriáli sa ukázal bez obleku len 18-krát? Áno, len 18-krát počas celej show!

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Halloween Kills má prvý trailer, ale aj smutnú novinku!

Priatelia

Priatelia
Zdroj: youtube.com

Predtým, ako boli herci do seriálu obsadení, hlavným párom mali byť Monica (Courteney Cox) a Joey (Matt LeBlanc). Boli by títo dvaja podľa vás lepšou voľbou?

Atlanta

Atlanta
Zdroj: theverge.com

Dôvod toho, prečo vyšla druhá séria seriálu až v roku 2018, je naozaj prostý. Donald Glover sa totižto oddal svojej role vo filme Solo: A Star Wars Story, v ktorej sa ukázal ako mladý Lando Calrissian. Nuž, to čakanie aj tak stálo za to!

Páčili sa vám naše zaujímavé fakty o seriáloch #14? Dozvedeli ste sa niečo, čo ste doteraz nevedeli?

Zdroj: imdb.com

-REKLAMA-
Avatar
Viliam Šuška ml.https://plotpoint.sk
“Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering.” — Yoda
- Advertisement -

Populárne

365 dní pokračovanie? – Laura prežila? Boli sex scény skutočné?

365 dní pokračovanie? V posledných dňoch sa na internete strhla veľká debata ohľadom nového erotického filmu od Netflixu. Pokiaľ neviete, o čom hovorím, bežte si pozrieť...

La Casa De Papel kvíz: Preverte si svoje znalosti o tomto fenoméne!

La Casa De Papel kvíz? Seriál La Casa De Papel si zamilovalo veľké množstvo ľudí po celom svete. Krátko po svojom príchode na streamovaciu platformu...

Aktuálne

Kniha alebo film? – Harry Potter a Tajomná komnata

Druhý diel: Harry Potter a Tajomná komnata Po ukončení čítania Kameňa Murdcov som mal teda dostatočne dobrú predstavu, čo od knižnej série čakať ďalej. Na...

ANIME NOVINKY #9 – Shin Godzilla vs. Zilla, Harry Potter v sukni a ďalšie!

Anime novinky #9 Ahojte, volám sa Jozef a som fest festický anime/manga maniak už skoro 25 rokov. Keďže som si stanovil za svoj životný cieľ...
- Advertisement -