sobota, 10 apríla, 2021

Xbox Game Pass marec 2021: Príde Star Wars, NHL 21 a ďalšie hry

-

Xbox Game Pass marec 2021 –  Športové šialenstvo je tu!

Pravidelné mesačné herné passy sa v dnešnej dobe stávajú čoraz väčším trendom a výnimkou to nie je ani v prípade Microsoftu. Rovnako ako konkurenčné Sony, aj ten prináša svojim nielen konzolovým, ale taktiež PC hráčom možnosť si mesačne predplatiť členstvo, vďaka ktorému získajú tie najnovšie tituly a nemusia si ich tak kupovať za plnú cenu, ktorá by ich vyšla pochopiteľne podstatne drahšie. Dnes preto prinášame Xbox Game Pass marec 2021. Poďme sa spoločne pozrieť, čo nám Microsoft ponúka tentokrát.

Xbox Game Pass Marec
Xbox Game Pass Marec | Zdroj: news.xbox.com

-REKLAMA-

Hneď na úvod by bolo dobré asi poznamenať, že z doterajšej ponuky hier odchádzajú viaceré tituly. Už 15. marca sa z Game Passu rozlúčia tieto hry:

  • Alvastia Chronicles (konzola a PC)
  • Astrologaster (PC)
  • Bloodstained: Ritual of the Night (konzola a PC)
  • Kona (konzola)
  • The Witcher 3: Wild Hunt (konzola)

Pochopiteľne najväčším zármutkom bude pre hráčov odchod fantastického tretieho dielu Zaklínača. Avšak netreba hneď nariekať, vyššie spomenuté herné tituly nahradia iné novinky. Vyzerá to tak, že Microsoft sa tento mesiac rozhodol predovšetkým pre športový žáner. Ten obohacuje hneď niekoľkými titulmi.

Madden NFL 21 – 3. marec (konzola)

-REKLAMA-

Na konzolu Xbox zavíta herný titul Madden NFL 2021, ktorý nás vezme do sveta amerického futbalu a umožní nám tak skórovať nejeden touchdown. Ponorte sa do najväčšej ligy americkú futbalu a spoznajte tak tento šport bližšie.

Football Manager 2021 – 4. marec (PC)

Svoje si nájdu aj fanúšikovia športových simulátorov. Tento mesiac bude dostupný aj obľúbený Football Manager 2021 od spoločnosti SEGA. Umožní vám nahliadnuť do zákulisia a vyskúšať si pozíciu manažéra niektorého z klubov.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Black Mirror: Predpovedá tento seriál možnú mrazivú technokraciu?

Football Manager 2021 Xbox Edition – 4. marec (konzola a PC)

Nadšení môžu byť aj vyslovene konzoloví hráči Xboxu, pre ktorých bola vytvorená vlastná edícia tohto futbalového simulátoru. Cieľom bolo dosiahnuť ten najlepší pôžitok z hry s ovládačom.

NBA 2K21 – 4. marec (cloud a konzola)

Príďte si hodiť pár košov aj vy. Vďaka next-genu budete mať príležitosť otestovať tú najnovšiu grafiku a detailné spracovanie nielen ihriska, ale takisto modelov hráčov. Vyskúšajte si rôzne stratégie za vaše obľúbené kluby.

Star Wars: Squadrons – marec (konzola)

Opäť raz zavítame aj do ďalekých galaxií, a to vďaka novej hre Star Wars: Squadrons. Tá nás usadí do pozície pilotov ikonických imperiálnych TIE fighterov či X-Wingov z radov odporu. Staňte sa tým najlepším pilotom v celej galaxii!

NHL 21 – apríl (konzola)

Dodatočne sa pridá v apríli do kolekcie týchto hier aj profesionálny hokejový zážitok od spoločnosti EA s názvom NHL 21. Najnovší prírastok z tejto hernej série vám ponúkne tú najlepšiu dostupnú grafiku a herné spracovanie. Vyskúšajte si hru za niektorý z obrovského množstva dostupných tímov.

Tak toto bol zoznam hier, ktoré nájdete v Xbox Game Pass marec 2021. Čo hovoríte na výber hier? Sadli vám športové novinky alebo sa tento mesiac radšej rozhodnete vynechať?

Pokiaľ by ste si radi prezreli aj zoznam hier, ktoré tento mesiac ponúkne konkurenčné Sony so svojou konzolou PlayStation, tak určite neváhajte zamieriť na tento link.

Zdroj: gamespot.com

-REKLAMA-
Viliam Šuška
Viliam Šuškahttps://plotpoint.sk
“Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering.” — Yoda
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img