sobota, 10 apríla, 2021

Hry na PlayStation: Marec 2021 – Na aké hry sa môžeme tešiť?

-

Marec 2021: Na aké PlayStation hry sa môžeme tešiť?

Prvé dva mesiace v novom roku 2021 nepriniesli veľa kvalitných hier. Aj preto sme všetci fanúšikovia zvedaví, čo nám prinesie marec 2021. Máme sa vlastne na čo tešiť?

It Takes Two

Kooperatívna hra It Takes Two je akčná dobrodružná plošinovka. Príbeh je o rodine, v ktorej sa rodičovská dvojica Cody a May rozvádzajú. Ich malá dcéra Rose tento rozvod znáša veľmi ťažko. Aby unikla od krutej reality, vytvorí z hliny a dreva dve bábiky, ktoré však záhadne ožijú. Pomocou týchto bábik následne ovláda oboch rodičov a do istej miery aj ich emócie.

-REKLAMA-

Cieľom hry bude dostať ich z fantazijného sveta do našej reality. V hre tak tvorcovia skĺbili príbeh s unikátnou hrateľnosťou. ALE POZOR! Hra I Takes Two neobsahuje single player (hru pre jedného hráča). Môžete ju hrať iba online alebo cez split screen (rozdelenú obrazovku) s jedným kamarátom. Hra by mala byť dostupná od 26. marca.

Paranoia: Happiness is Mandatory

Táto hra bola síce vydaná v USA v decembri 2020, ale ku nám sa dostane o trochu neskôr, a to na konci marca 2021. Paranoia: Happiness is Mandatory bola vytvorená podľa stolovej RPG s čiernym humorom a odohráva sa v poslednom útočisku ľudstva, ktoré hneď na prvý pohľad nebude také, ako sa predstavuje. O to, aby boli všetci v tomto útočisku spokojní, sa stará v Alfa Complexe “priateľský” počítač. Avšak odmietnutie poslušnosti, kladenie zbytočných otázok a odmietnutie nápoja Bouncy Bubble Beverage je považované za akt zrady a trestá sa popravou.

-REKLAMA-

Každý hráč určite očakáva hranie za teroristu, ktorý sa vzoprie systému. Tentokrát to bude celé inak. Úlohou hráčov bude chrániť počítač pred zradcami a zničením, identifikovať záškodníkov, nahlásiť ich, alebo ich rovno zlikvidovať. Vytvoríte si svoj tím likvidátorov a budete stopovať neprispôsobivých obyvateľov. Počítač pritom monitoruje každý váš pohyb, upozorňuje na nebezpečie a odmení vás za hrdinskú akciu. Budete mať k dispozícii 16 schopností a vylepšovanie je prostredníctvom klonovania. Aj smrť znamená v tejto hre pokrok.

Monster Energy Supercross 4

Tentokrát hra obsahuje cez 100 oficiálnych pretekárov, všetkých 11 štadiónov a 17 tratí z tejto sezóny, vrátane 7 variácií na Salt Lake City. Tvorcom sa dokonca podarilo dostať licenciu na najžiadanejšieho pretekára a to Kena Roczena.

Taktiež si budete vedieť upraviť nielen svojho pretekára, ale aj svoju motorku. Hrať môžeme sólo, kooperačne online alebo s troma priateľmi proti sebe. Hra má stanovené vydanie 11. marca.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Najlepšie PlayStation 4 hry vo virtuálnej realite! Ktoré to sú?

Balan Wonderworld

V hre Balan Wonderworld sa ocitnete v úžasnom svete zázrakov. Môžete si v nej zahrať 12 rôznych rozprávok a zvoliť viac ako 80 rôznych kostýmov. Taktiež bude hra oveľa lepšie hrateľná ak ju budete hrať dvaja.

Ak by som mal v rýchlosti zhrnúť hru, tak je to stá verzia alebo klon Super Mária, začo ju netreba hneď odsúdiť. Má svoje čaro a snaží sa prísť s originálnymi postavami, príbehom ako aj hernými vecami, aj keď sme štýl hrania už videli. Hrá má mať svoje vydanie 26. marca.

A to nie je všetko, mali by sa objaviť ešte nejaké hry, avšak stále sa čaká na oficiálne dátumy vydania.

Ktoré z týchto hier si určite zahráte? Budú hry na Playstation: marec 2021 kvalitnejšie ako predošlé mesiace?

Zdroj: playstation.com

-REKLAMA-
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img