nedeľa, 7 marca, 2021

Hry na PlayStation: Február 2021 – Na aké hry sa môžeme tešiť?

-

Hry na PlayStation: Február 2021

Január 2021 začal s nie až takými peckovými hrami. Všetci sme preto zvedaví, či to február zlepší. Poďme sa spolu pozrieť na tieto nové PlayStation hry a zistiť, ako veľmi sa môžeme tešiť na február 2021.

Control

Neskutočne skvelá hra, ktorú všetci hráči prehliadli už na PlayStation 4, čo je veľká chyba. Nádherný tajomno/desivý príbeh, perfektné súboje s telekinetickými schopnosťami ako aj prestrelky. Táto hra je nielen pre mňa hidden gem (klenot) PS4, ktorý by si mali všetci zadrtiť aj na PlayStation 5. Aby aj nie, veď všetko bude na novej konzole kvalitnejšie. Dátum vydania hry v USA je 2. február.

-REKLAMA-

Werewolf: The Apocalypse – Earthblood

Konečne poriadna hra s vlkolakmi? Aspoň dúfam. V hre si zahráte za postavu s menom Cahal, ktorý neustrážil svoje desivé schopnosti, a preto sa pred svetom skryl. Avšak ľudstvo začalo až príliš ničiť našu matku zem – Gaiu, a preto sa rozhodol potrestať všetkých. Bude iba na hráčoch naučiť sa hrať za Cahala, ale aj za vlka, na ktorého sa vie transformovať. A to nebude všetko. Budete sa vedieť transformovať aj na beštiu, ktorá vo svojom hneve dokáže kohokoľvek roztrhať! Takže nás čaká poriadne krvavá a brutálna hra. Vyjsť by mala na PS4 aj na PS5 v ten istý dátum a to 4. februára.

The Nioh Collection

-REKLAMA-

Ak máte rady hry, ktoré vám dajú extrémne zabrať a potrestajú každý chybný krok, jednoznačne vám musím odporúčať túto kolekciu oboch hier, ktorá originálne vyšla na Playstation 4. Strávil som pri nich nespočetne veľa hodín krutých bitiek, pri ktorých som prišiel od nervov asi o pol života. Ak k tomu máte radi svet samurajov, tak toto bude pre vás doslova dokonalá sekanica. Hra má dátum vydania v UK a USA 5. február a verím, že čoskoro by mala byť verzia na stiahnutie aj u nás. Ale POZOR, ľahko môžete prísť o nervy a rozbité joypady!

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Najlepšie herné cinematic trailery všetkých čias #1 - ktoré sú to?

Little Nightmares II

Február 2021 nám ponúkne aj túto hru, ktorá má vydanie stanované na 11. februára zatiaľ na PlayStation 4. Na PS5 vydanie ešte nebolo potvrdené, ale očakávame ho čoskoro. Prvý diel malých nočných môr úplne pohltil svojou hororovou atmosférou ako aj vizuálom milióny hráčov na celom svete a pokračovanie má ešte väčšie ambície. Nepočuli ste ešte o tejto hre? Stačí si pustiť gameplay a ak nemáte slabšie srdiečko, tak túto hru musíte mať a hrať!

Speed Limit

Táto adrenalínom nasiaknutá hrá má žiaľ vydanie na PS4 potvrdené iba v UK a USA 16. februára, ale verím, že sa čoskoro dostane aj ku nám, aspoň na stiahnutie. A prečo o nej vlastne informujem? Áno, grafika je poriadne old school, ale tá šialenosť, rýchlosť a závislosť potrebuje byť videná. Ak ste fanúšikmi aj takýchto hier, v ktorých umriete nespočetnekrát, tak si ju určite nejakým spôsobom zoženiete!

Persona 5 Strikers

23. februára by mala vyjsť na PlayStation 4 aj hra z milovanej série Persona. Názov najnovšieho dielu je Persona 5 Strikers a naši zlodeji si chceli dopriať dovolenku. Avšak korupcia nespí a naši hrdinovia budú musieť bojovať proti zlu naprieč celým Japonskom. Kto túto sériu pozná, presne vie, čo dostane!

Áno, stále medzi hrami nenájdeme AAAčkové hry, čo zamrzí, ale verím, že čoskoro sa to zmení. Síce Nioh a Control sú neskutočne nádherné akčné hry, vyšli už žiaľ na PlayStatione 4. Ak ste ich ale nehrali, nemáte prečo váhať!

Ktoré z týchto hier vám určite neujdú?

Zdroj: releases.com

-REKLAMA-
- Advertisement -

Populárne

Aktuálne

- Advertisement -