sobota, 10 apríla, 2021

Nové filmy na Netflixe za marec: Na čo sa môžeme tešiť?

-

Nové filmy na Netflixe za marec

Rovnako ako doteraz, aj tento mesiac nás čakajú skvelé nové filmy, ktorými si môžeme skrátiť dlhé chvíle. Vybrali sme opäť rôzne žánre. Toto sú teda nové filmy na Netflixe za marec.

netflix
Zdroj: amazon.in

1) Jackie – 1. marec 2021

-REKLAMA-

Prvým filmom, ktorý nám mesiac marec prinesie, je práve táto dráma, Jackie. Hovorí príbeh prvej dámy, Jacqueline Kennedy, ktorá iba týždeň po vražde svojho manžela, dovolí reportérovi spraviť s ňou interview, aby uctila pamiatku svojho manžela. Tento dramatický film je nahliadnutím za steny Bieleho domu.

jackie
Zdroj: time.com

2) Moxie – 3. marec 2021

Druhým filmom v kategórii nové filmy na Netflixe za marec je dramatická komédia s názvom Moxie. Hovorí príbeh hanblivého 16-ročného dievčaťa, ktoré sa na základe rebelskej minulosti svojej matky a novej sebavedomej kamarátky rozhodne publikovať anonymný článok proti sexizmu, s ktorým sa dievčatá v škole dennodenne stretávajú.

-REKLAMA-

netflix moxie
Zdroj: comingsoon.net

3) Sentinelle – 5. marec 2021

Tretím filmom, na ktorý sa môžete tešiť, je film Sentinelle – francúzsky akčný thriller. Skvelo vycvičenú francúzsku vojačku prevelia naspäť domov potom, čo zažije traumatizujúcu bojovú misiu. Ale vtedy využije svoje smrtiace schopnosti a vypátra muža, ktorý ublížil jej sestre.

sentinelle netflix
Zdroj: theenvoyweb.com

4) Yes Day – 12. marec 2021

Štvrtým filmom je komediálny film Yes Day. Ukazuje nám príbeh rodičov, ktorí zvyknú neustále hovoriť svojim deťom nie. Jedného dňa sa rozhodnú povedať svojim deťom na všetko áno (samozrejme, s pár základnými pravidlami). Veľká kopa zábavy na seba nenechá dlho čakať.

yes day netflix
Zdroj: netflix.com

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Recenze: The Eddy - Jazzový seriál od tvůrce La La Landu!

5) Deadly Illusions – 18. marec 2021

Ďalším filmom je psychologický thriller – Deadly Illusions. Film rozpráva príbeh bestsellerovej autorky, ktorá trpí pisateľským blokom. Najme si opatrovateľku pre svoje deti a snaží sa venovať písaniu. Keď sa autorka nebezpečne oddáva svojmu novému bestselleru, hranica medzi životom, ktorý píše, a životom, ktorý žije, sa stráca.

deadly illusions
Zdroj: bloody-disgusting.com

6) Caught by a Wave – 25. marec 2021

Tento dojemný a romantický film je šiestym v poradí našich nových filmov. Ukazuje nám príbeh dvoch teenagerov, ktorí zažijú letný románik. Nanešťastie, táto dvojica zisťuje, že život nie je prechádzka ružovou záhradou a obaja musia dospieť skôr, ako očakávali.

caught by a wave
Zdroj: popsugar.com

7) A Week Away – 26. marec 2021

Posledným dnešným filmom je romantický muzikál A Week Away. Rozpráva príbeh problémového teenagera, ktorý sa zúčastní letného tábora, kde sa spozná s dievčaťom, ktoré ihneď zaujme jeho pozornosť. Nečakane na letnom tábore nájde lásku, priateľstvo a miesto, kam patrí.

a week away
Zdroj: whats-on-netflix.com

Na ktoré nové filmy na Netflixe za marec sa tešíte najviac?

Upozornenie: Dátumy vydania sa môžu zmeniť!

Zdroj: Netflix

-REKLAMA-
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img