sobota, 10 apríla, 2021

Millarworld: Netflix pripravuje kopec superhrdinských filmov a seriálov!

-

Millarworld: Čo pre nás Netflix pripravuje?

Streamovací gigant Netflix sa pred pár rokmi dohodol s legendárnym komiksovým autorom Markom Millarom na spolupráci. Tento rok dostaneme množstvo superhrdinských či komiksových seriálov a filmov. Celý projekt spolu nazvali Millarworld.

millarworld
Zdroj: screenrant.com

Mark Millar

-REKLAMA-

Niečo vám toto meno hovorí? Malo by! Podľa jeho komiksov vzniklo množstvo skvelých filmov ako napríklad Kick Ass, Wanted či séria Kingsmen. Je komiksovou legendou a napríklad podľa jeho komiksu Ultimates, ktorý napísal pre Marvel, vznikol prvý film Avengers, film Logan sa inšpiroval jeho komiksom Old Man Logan a najpredávanejší komiks o Supermanovi všetkých čias je práve jeho dielo Superman: Red Son.

Mark Millar
Zdroj: socialmomus.com

Čo teda pripravuje Millar a Nefllix v Millarworlde?

Jupiter’s Legacy

Hraný TV seriál

-REKLAMA-

Už 7. mája vtrhne na Netflix seriál, v ktorom superhrdinovia chránili Zem skoro jedno storočie. Teraz ostane všetko na ich potomkoch. Ale nič nebude tak jednoduché, ako sa zdá. Úžasné na tomto seriáli by malo byť, že sa pozrieme na celých sto rokov pôsobenia našich hrdinov.

Super Crooks

Anime séria

Netflix už dlhšie spolupracuje aj s anime autormi a nielen odkupuje licencie, ale aj vytvára vlastné originálne anime série. Aj preto sa spolu s Markom Millarom rozhodli pretvoriť jeho komiks Super Crooks do anime podoby. O čom bude? Jeden z menších super zlolotrov Johny Bolt presvedčí svojich kumpánov na posledný job, ktorý sa poriadne zvrtne a nikto z nich to nemusí prežiť.

millarworld
Zdroj: slashfilm.com

American Jesus

Hraný TV seriál

V tomto hranom seriáli sa na Zem vráti Ježiš Kristus a povedie vojnu proti Antikristovi. Seriál sa nakrúcal koncom roka 2019 a práce na ňom sa ukončili vo februári tohto roka. Takže túto šialenosť by sme mohli vidieť niekedy cez leto.

millarworld
Zdroj: consent.yahoo.com

Sharkey The Bounty Hunter

Film

Film by mal produkovať Michael Bacall, ktorý má za sebou hity ako Inglorious Basterds, Scott Pilgrim vs. The World alebo 21 Jump Street. A bude to opäť šialenosť. Sharky je medzigalaktický lovec, ktorý jazdí na svojom raketami poháňanom zmrzlinárskom aute po celej galaxii a loví tie najväčšie zvery. Túto šialenosť si fakt neviem ani predstaviť. 😀

Huck

Film

Hlavná postava Chuck sa schováva v malom mestečku. Všetkým tu pomáha so svojimi špeciálnymi schopnosťami a obyvatelia ho za to taja pred svetom. Avšak média sa o ňom nejako dozvedia a Chuck sa bude musieť vydať na cestu, ktorá jeho aj všetko naokolo zmení.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Film Rose Island: Jak těžké je vybudovat vlastní svět?

Empress

Film

Manželka intergalaktického diktátora sa rozhodne vziať svoje tri deti z jeho zlých pazúrov a utiecť do jej domovského sveta. Jej manžel jej nedovolí len tak ľahko sa dostať preč a využíva svoju moc Emperora, kedy vysiela svoje sily, aby ju prenasledovali a priviedli späť. Planéta cisárovnej je rovnaká ako naša Zem, ibaže tento príbeh sa odohráva pred 65 miliónmi rokov. Takže s dinosaurami? 😀

A to nie je všetko. Napísal som iba o projektoch, ktoré sa už nakrúcajú alebo čakajú, kým skončí zlý koronavírus, aby sa mohli konečne nakrútiť. Množstvo projektov z Millarworldu ešte čaká na svoje ohlásenia. Netflix sa preto nemusí až tak obávať všetkej konkurencie, keďže je aj touto dohodou stále ďaleko od svojich streamovacích konkurentov.
Počuli ste už o Millarworlde? A poznáte komiksového autora Marka Millara?
-REKLAMA-
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img