Will Smith je otec Sereny Williams v traileri na King Richard! Bude to jeho oscarová úloha?

-

Novinky

Will Smith je otec Sereny Williams vo filme King Richard!

Prešli sme do druhej polovice roka a fanúšikovia filmových cien vedia, čo to znamená. Začíname dostávať ukážky na filmy, ktoré budú chcieť hovoriť o dôležitých veciach a bojovať o ceny. Najnovšie sa o to bude pokúšať aj štúdio Warner Bros, ktoré prichádza s prvou ukážkou k filmu King Richard. V ňom sa ukáže milovaný herec Will Smith ako otec Sereny Williams a jej sestry Venus, ktoré dnes dominujú ako jedny z najúspešnejších tenistiek v histórii tohto športu.

King Richard je teda prezývka otca športovkýň, Richarda Williamsa. Venus a Serena Williams dokonca figurujú ako výkonné producentky, takže film bude naozaj nasledovať skutočné udalosti. V USA je film ešte stále súčasťou celoročného plánu štúdia Warner Bros, ktoré všetky tohtoročné filmy vydáva aj na platformu HBO Max. Dúfame teda, že táto stratégia filmu nezmarí šance na oscarový úspech, keďže z traileru sa dajú tieto ambície priam cítiť.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Film Godzilla vs. Kong vstupuje už dnes do kín! Ktoré monštrum zvíťazí?

Film sa teda zameria na to, aké to muselo byť náročné byť nie len otec dvoch talentovaných športovkýň, ale aj ich tréner a mentor. Aj tento trailer teda dokazuje, že po vlaňajšej veľmi slabej oscarovej sezóne prichádza asi jedna z najsilnejších. Už dlhšiu dobu nedostal športový film ako tento príležitosť bojovať o takúto prestíž. Smith už chce sošku veľmi dlho, takže tento boj bude tvrdý. Konkurencia však bude extrémne tvrdá, keďže na ceny sa už hrnie muzikál, veľkolepé sci-fi ale aj stredoveký film. A to sme ešte len na začiatku odhaľovania ukážok na nové projekty, ktoré budú útočiť na sošky. King Richard do slovenských kín dorazí už 18. novembra 2021.

Bude Will Smith ako otec Sereny Williams jeho oscarová úloha? Tiež vám už chýbal takýto veľký športový film?

Zdroj: collider.com
Zdroj titulného obrázka: en.wikipedia.org

Ďalšie novinky

Populárne