streda, 4 augusta, 2021

Ridley Scott je späť s novým rytierskym filmom! Ako vyzerá Affleck, Damon a Driver?

-

-REKLAMA-

The Last Duel má prvý trailer!

Legendárny režisér Ridley Scott je späť s ďalším filmom. Áno, ten režisér, ktorý priniesol na svet ikonické filmy ako Alien (Votrelec), Blade Runner alebo Gladiator. Ani napriek už vysokému veku (83 rokov), tento filmár nespomaľuje a prináša nám do kín ďalšiu pecku. Po dlhšej dobe bude z prostredia rytierskych súbojov, takže fanúšikovia jeho filmov ako Gladiátor alebo Kráľovstvo nebeské by mali spozornieť.

Novinka The Last Duel (Posledný súboj) vyrozpráva skutočný príbeh o poslednom dueli na život a na smrť, ktorý kedy prebehol v histórii Francúzska. V súboji sa postavia proti sebe rytier Jean de Carrouges a jeho panoš, Jacques Le Gris, ktorý bol Carrougesov najlepší kamarát a bol obvinený zo znásilnenia Carrougesovej manželky.

-REKLAMA-

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  BRZRKR: Keanu Reeves jako neumírající válečník?

Príbeh vyzerá byť famózne spracovaný. Budeme veriť, že sa zaradí medzi jeho skvelé dobové filmy ako Gladiátor a nedopadne skôr ako Exodus: Gods and Kings. Scott to však v sebe stále má ako nám dokázal v jeho posledných filmoch The Martian (Marťan), All the Money in the World (Všetky prachy sveta) či v seriáli od HBO, Raised by Wolfs (Vychovaní vlkmi). V novom filme sa teda môžeme tešiť na skvelé herecké obsadenie v podaní Matta Damona, Adama Drivera, Bena Afflecka a Jodie Comer. Film príde do slovenských kín už 14. októbra pod slovenským názvom, Posledný súboj.

-REKLAMA-

Páčil sa vám prvý The Last Duel trailer? Tešíte sa na film a veríte, že to má Ridley stále v sebe?

Zdroj: en.wikipedia.org
Zdroje titulného obrázka: cbr.com; collider.com

-REKLAMA-
Filip Scherhauferhttps://plotpoint.sk
60% of the time, it works everytime...
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img