streda, 22 septembra, 2021

Liam Neeson opäť prichádza do kín, tentokrát s novinkou Mrazivá pasca!

-

-REKLAMA-

Mrazivá pasca vstupuje do našich kín!

Liam Neeson už roky patrí medzi najobsadzovanejších hercov akčných filmov. V tom najnovšom si užije jazdu na poriadne tenkom ľade! Do slovenských kín práve vstúpil akčný triler Mrazivá pasca, v ktorom sa na kamióne vydá cez zamrznutý oceán zachrániť skupinu baníkov.

-REKLAMA-

V odľahlej oblasti severnej Kanady dôjde k zavaleniu ťažko sprístupnenej diamantovej bane. Zostane v nej uväznená skupina pracovníkov, ktorým postupne dochádza kyslík. Ich jedinou nádejou na záchranu je tím, na ktorého čele stojí skúsený vodič kamiónu (Neeson), schopný absolvovať nebezpečnú cestu cez zamrznutý oceán. Takmer nemožnú misiu komplikuje veľká vzdialenosť, prudká búrka, ale aj postupujúci odmäk. Najväčšia hrozba však ešte len má prísť…

Nebolo to také jednoduché…

“Priťahujú ma príbehy, v ktorých sa objavuje to čosi, čo vychádza v človeku na povrch, keď sa muži a ženy nachádzajú v mimoriadne nebezpečných situáciách,” hovorí Liam Neeson o svojom najnovšom prírastku vo filmografii. “Priznávam, že som scenár prečítal na jeden hlt. Vedel som, že budem mať veľa roboty, musel som sa naučiť šoférovať osemnásťkolesový nákladniak a podobne. To všetko bolo súčasťou prípravy.”

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Film Space Jam: Nová Legenda uvidíme už budúci týždeň v kinách!

Spoločne s Neesonom sa vo filme objavia napríklad Laurence Fishbourne (Matrix), Matt McCoy (L. A. – Utajené skutočnosti) či Holt McCallany (seriál Manhunter). Snímku režíroval režisér Jonathan Hensleigh, známy najmä ako scenárista filmov Armageddon či Smrtonosná pasca 3. Film do slovenských kín prináša distribučná spoločnosť Continental film.

-REKLAMA-

Mrazivá pasca
Zdroj: Continental film

My sme už mali príležitosť si film pozrieť a preto ti už čoskoro prinesieme recenziu na film Mrazivá pasca, v ktorom všetko podstatné, ale aj nepodstatné zhrnieme! Nezabudni však ísť do kina už dnes sám a môžeš zhodnotiť film aj sám a neskôr sa s nami podeliť o tvoj názor.

Čo hovoríte nový akčný film Liama Neesona? Myslíte si, že mu podarilo opäť priniesť niečo nové a ukázať výkon, ktorý tu z jeho strany v minulosti ešte nikdy nebol?

Zdroj: TS Continental film – Peter Gašparík
Zdroj titulného obrázka: Continental film

-REKLAMA-
Viliam Šuškahttps://plotpoint.sk
“Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering.” — Yoda
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img