pondelok, 14 júna, 2021

Odboj sa začína! Trailer na štvrtú sériu The Handmaid’s Tale je tu!

-

-REKLAMA-
rikrek.com

The Handmaid’s Tale trailer – štvrtá séria

Každý z nás tu máme seriál, ktorý hodnotíme nad všetky ostatné. Dnes tu začínajú nové každý týždeň a asi len veľmi ťažko sa chce niekomu z takého prebytku niečo vyberať. Ja som mal to šťastie, že som z celej kopy nových seriálov natrafil práve na The Handmaid’s Tale. Pretože odkedy bola odvysielaná prvá epizóda, som nevymeškal ani jednu a pri každej som mal zimomriavky.

The Handmaid’s Tale je príbeh o fiktívnej budúcnosti USA, kde sa celá krajina zľakne čoraz nižšej pôrodnosti. Nastolí teda radikálnu zmenu a vytvorí režim, v ktorom sú zastúpené určité skupiny ľudí. Muži oplodňujú “služobníčky,” ženy, ktoré boli označené ako plodné a so svojimi manželkami tak robia pri rôznych rituáloch. Seriál je absolútne zvrátený, drsný a čo je veľmi smutné, ukazuje realitu, do ktorej možno raz aj vstúpime, ak si nedáme pozor.

-REKLAMA-

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  SNYDER CUT: Wonder Woman a Aquaman - Čo ukázali ich sólové filmy?

Asi teda netreba skrývať moje nadšenie, keď sa na internete objavil nový trailer na nadchádzajúcu sériu. Tá bude v poradí už štvrtá a ukáže nám, ako sa June naďalej darí budovať odboj voči celému režimu. Seriál je z originálnej produkcie streamovacej platformy Hulu, ktorá je bohužiaľ dostupná len v Spojených Štátoch.

 

-REKLAMA-

My zahraniční fanúšikovia však budeme nové epizódy dostávať na platforme HBO Go a to len s denným omeškaním. Trailer neukázal množstvo nových scén, no rozhodne nás dokázal opäť navnadiť. Atmosféra tohto seriálu je totiž tak hutná, že traileru stačilo len pár sekúnd na to, aby nás opäť dostal späť do tohto sveta.

Štvrtá séria zažije svoju premiéru už budúci rok. Presnejší dátum vydania však zatiaľ nie je známy. Opäť sa nám predstaví herecké zoskupenie v podaní Elisabeth Moss, Joseph Fiennes, Yvonne Strahovski, Alexis Bledel a Ann Dowd. Tvorcovia nám prezradili, že už majú v pláne vymyslený aj koniec seriálu, avšak keďže sa šou teší veľkej popularite, určite tu s nami ešte zopár rokov pobudne.

The Handmaid’s Tale trailer – štvrtá séria – Aké sú vaše pocity? Tešíte sa na návrat tohto seriálu?

Zdroj: youtube.com

-REKLAMA-
Filip Scherhauferhttps://plotpoint.sk
60% of the time, it works everytime...
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img