streda, 30 septembra, 2020

TOP 10: Zaujímavé fakty o vašich obľúbených seriáloch #8

-

Zaujímavé fakty o seriáloch #8

Určite ste nejeden z týchto seriálov už niekedy videli. Ale stavím sa, že málokto z vás vie, čo všetko sa odohrávalo počas nakrúcania týchto známych seriálov. Preto vám prinášame zaujímavé fakty o seriáloch #8, ktoré ste zrejme nevedeli!

Dark

Dark
Zdroj: nytimes.com

Väčšina zo vonkajších scén bolo nakrúcaných v lesoch, v Fahrtechnikakademie Kallinchen pri Berlíne. Jedná sa o bývalú vojenskú testovaciu oblasť, ktorá bola používaná počas existencie Nemeckej demokratickej republiky.

The Walking Dead

-REKLAMA-

The Walking Dead
Zdroj: looper.com

Počas tretej série použil make-up tím pri koži Walkerov tmavší odtieň, aby ukázali, že postupom času sa telo viac rozkladá.

Black Mirror

zaujímavé fakty o seriáloch #8
Zdroj: cinemaview.sk

V každej epizóde povie niektorá z postáv slovo „oi„. Kto vie, či to má nejaký väčší význam.

Preacher

Zaujímavé fakty o seriáloch
Zdroj: amc.com

Hoci sa seriál odohráva v Texase, no nakrúcaný je v meste Albuquerque, v Novom Mexiku. Príde vám názov tohto mesta povedomý? Nuž, odohrával sa v ňom a nahrával divákmi milovaný Breaking Bad.

Vikings

Vikingovia
Zdroj: social.betterdeals.com

Vedeli ste o tom, že seriál sa mal pôvodne volať „Raid„?

Kravaťáci (Suits)

Zaujímavé fakty o seriáloch 8
Zdroj: hungrynovelist.wordpress.com

Spomínate si na Harveyho profesora etiky z Harvadu, Henryho Gerarda? V seriáli sme sa dozvedeli, že práve on bol pre Harveyho akýmsi otcovským vzorom. Vedeli ste však, že tomu tak nie je len v seriáli? Ako už meno nasvedčuje, herec Stephen Macht, ktorý si zahral rolu profesora, je v skutočnom živote otcom Gabriela Machta, teda Harveyho.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  The Walking Dead oficiálne končí! Kedy a čo od konca čakať?

Westworld

Recenze: Westworld S03
zdroj: nme.com

Scenárista, producent a režisér seriálu Jonathan Nolan popísal show ako „ďalšiu kapitolu v príbehu ľudstva, v ktorej prestávame byť my protagonistami.“

Stranger Things

Stranger Things
Zdroj: revengeofthefans.com

Hlas herca Gatena Matarazza (Dustin Henderson) sa zmenil natoľko, že v čase, kedy sa skončila produkcia, tak zvukový tím s ním už nemohol nahrať dodatočné dialógy.

American Gods

Zaujímavé fakty o seriáloch 8
Zdroj: theplaylist.net

Viete o tom, že v seriáli American Gods sa mal objaviť aj Nicolas Cage? Mal sa ukázať v roli Mr. Wednesdaya, avšak napriek tomu, že sa mu páčil scenár, rolu odmietol. Jeho hlavným dôvodom bol vraj fakt, že by sa musel seriálu plne oddať.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  TOP 10: Zaujímavé fakty o vašich obľúbených seriáloch #10

Hannibal

Hannibal
Zdroj: topstar.noviny.sk

O hlavnú úlohu v seriáli Hannibal sa pokúšal aj David Tennant. Producent Bryan Fuller bol jeho výkonnom okúzlený a dokonca prezradil, že hoci sa mu nepodarilo rolu získať, chcel napísať pre Tennanta hosťovskú rolu vyšinutého sériového vraha.

Páčili sa vám naše zaujímavé fakty o seriáloch #8? Dozvedeli ste sa niečo, čo ste doteraz nevedeli?

Zdroj: imdb.com

-REKLAMA-
Avatar
Viliam Šuškahttps://plotpoint.sk
“Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering.” — Yoda
- Advertisement -

Populárne

Bude Tom Cruise nový Iron Man? Toto plánuje Marvel do budúcna!

Tom Cruise nový Iron Man? Šialenejšie novinky snáď ani nemohli prísť. Ale ešte predtým, než začnete písať negatívne komentáre, si určite prečítajte aspoň zopár týchto...

365 dní pokračovanie? – Laura prežila? Boli sex scény skutočné?

365 dní pokračovanie? V posledných dňoch sa na internete strhla veľká debata ohľadom nového erotického filmu od Netflixu. Pokiaľ neviete, o čom hovorím, bežte si pozrieť...

Aktuálne

Bude Tom Cruise nový Iron Man? Toto plánuje Marvel do budúcna!

Tom Cruise nový Iron Man? Šialenejšie novinky snáď ani nemohli prísť. Ale ešte predtým, než začnete písať negatívne komentáre, si určite prečítajte aspoň zopár týchto...

Mia Hrdlíková a Michaela Fandlová: AARON – Kapitola 22

KAPITOLA XXII Ráno sa nekonalo žiadne romantické prebudenie v Aaronovom objatí. A malo to jeden jediný dôvod. Druhá strana postele bola prázdna. Aaron tu nebol....
- Advertisement -