The Beatles: Famózny trailer na revolučný dokument Petra Jacksona je tu!

-

Novinky

The Beatles: Get Back majú oficiálny trailer!

Peter Jackson nám už dlho nepriniesol filmový hit, ktorý sme od neho po Hobitoch a Pánovi Prsteňov čakali. Očividne však už podobné filmy hodil za hlavu. Momentálne sa totiž tento oscarový režisér venuje experimentálnym dokumentom a najnovšie prináša pecku, ktorá nesmie obísť žiadneho hudobného fanúšika. V novom dokumente sa zameria na jednu z najlegendárnejších kapiel v histórii, The Beatles.

The Beatles: Get Back bude šesťhodinový dokument, rozdelený na tri časti. Pôjde o zostrihaných 56 hodín záberov skupiny The Beatles, počas toho ako sa snažili vymyslieť 14 nových piesní za 21 dní. Bolo to kvôli plánovanému prvému live koncertu po troch rokoch. Tento koncert bol nakoniec aj ich posledný v kariére a stal sa ikonickým, na streche Savile Row v Londýne. V dokumente uvidíme ako vznikli mnohé piesne z ich posledných albumov, Abbey Road a Let It Be. Zábery z dokumentu neboli nikdy zverejnené. Peter Jackson bol jediný človek, ktorý k nim za 50 rokov dostal prístup.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Lví král 2: Kdo natočí pokračování úspěšného animáku?

Podobne ako pri dokumente They Shall Not Grow Old, aj tu použil Jacksosn vlastnú remastrovaciu technológiu, aby zábery vyzerali, akoby boli natočené pred pár rokmi. Pre fanúšikov skupiny tak pôjde o jedinečný pohľad za oponu ich milovanej kapely. Dokument bol vytvorený pre Disney+, takže my si budeme musieť na premiéru ešte chvíľu počkať. Do USA sa však prvá časť dostane už 25. novembra.

Páčil sa vám The Beatles: Get Back trailer? Pozriete si nový dokument?

Zdroj: youtube.com
Zdroj titulného obrázka: neokidscyprus.com

Ďalšie novinky

Populárne