štvrtok, 6 mája, 2021

Vieme, koľko bude stáť nový Pán Prsteňov! Ide o nový rekord?

-

Koľko bude stáť nový Pán Prsteňov?

Štúdio Amazon chce s ich platformou Prime Video poriadne útočiť v streamovacích vojnách. Síce už dlhšie produkujú kvalitné seriály, nejde zrovna o najsledovanejšie veci. Vo všetkom ich predbieha konkurencia, najmä v podaní Netflixu a Disney+. Za celé roky pôsobenia mal Amazon len jeden seriálový hit, ktorým bola adaptácia komiksu The Boys.

Teraz si však Amazon povedalo, že chcú hit, ktorý bude vládnuť všetkým. Rozhodli sa preto opäť adaptovať jednu z najmilovanejších knižných sérií v histórii, Pán Prsteňov. Z nej sa stala jedna z najúspešnejších sfilmovaných sérií vôbec a práve na tomto bude chcieť štúdio profitovať. Teraz sme zistili, ako veľmi si štúdio s týmto trúfa a takmer sme spadli zo stoličky, keď sme počuli, koľko bude seriál stáť.

-REKLAMA-

Pán prsteňov
Zdroj: slashfilm.com

Iba za celú prvú sériu dá Amazon na výrobu až 465 miliónov. Pre porovnanie, rozpočet na jednu z posledných sérií Game of Thrones bol niečo cez 100 miliónov. Číslo, ktoré teda vytiahla nová adaptácia Pána Prsteňov, je absolútne v tomto žánri rekordné. Dokonca o 100 miliónov väčšie než doterajšie najdrahšie filmy v histórii.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Tvorca "The Office" prichádza s novým seriálom Upload!

-REKLAMA-

Nový Pán Prsteňov teda prinesie vizuálnu šou, ktorú bude chcieť vidieť každý. Teraz nám už len ostáva dúfať, že tvorcovia vedia, čo robia. Posledné informácie naznačovali, že chce z toho Amazon dospelú temnú šou plnú nahoty ako Game of Thrones, čo by bola fatálna chyba pri adaptovaní Tolkienovho diela. Veríme, že seriál nám nič také nepredvedie a dočkáme sa rovnako dobrej adaptácie ako tej filmovej.

Čo hovoríte na to, koľko bude stáť nový Pán Prsteňov? Tešíte sa na seriál?

Zdroj: twitter.com
Zdroj titulného obrázka: wallpapervortex.com

-REKLAMA-
Avatar
Filip Scherhauferhttps://plotpoint.sk
60% of the time, it works everytime...
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img