sobota, 10 apríla, 2021

HBO Go: Marec 2021 – Pán prsteňov, Kmotor, Justice League a ďalšie!

-

HBO Go – Marec 2021

Marec 2021 nám toho prinesie na streamovacej službe HBO Go vážne veľa. Pravdepodobne najsilnejší mesiac vzhľadom na obsah kvalitných filmov. Dostaneme poriadnu dávku gangského eposu rodiny Corleone, kompletný výčet hraných filmov zo sveta Tolkiena a finálnu víziu filmu Justice League Zacka Snydera. Ten vám tu tlačíme do hlavy už cez rok (áno, už sme spustení tak “dlho”). Tak sa teda poďme pozrieť na to, čo nám prinesie HBO Go za marec 2021!

Pán Prsteňov

Pán prsteňov
Zdroj: slashfilm.com

-REKLAMA-

Chcete si dať poriadnu túru do Mordoru k Hore osudu? Tak s tým vám pomôže trilógia Pán prsteňov. Výlet na Novom Zélande vám spestria hobiti, elfovia, trpaslíci a plno ďalších podivných tvorov. Túto turistickú výpravu vám síce narušia nejakí divní jazdci na koňoch a keď budete chcieť si dať u bratranca sleep-over, tak oživne nočná lampička a nebudete môcť prejsť. A to je iba prvý diel. Všetky tri diely tejto najepickejšej a podľa mňa aj najlepšej fantasy série si v kinoverziách môžete pozrieť už dnes. Táto trilógia má na konte 17 oscarových sošiek!

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Nový Pán prsteňov? Prvý Duna trailer odhaľuje sci-fi film tohto roka!

Hobit

Hobit Marec 2021 HBO Go
Zdroj: vox-cdn.com

-REKLAMA-

Máme tu ďalšiu túru do stredozeme na Novom Zélande! Tentokrát väčšinu tejto (zbytočne) trojdielnej výpravy budú “skrášľovať” digitálne stromy, digitálne hory, Legolas hrajúci sa na Matrix. A aby ste túto urputnú štreku, ktorá chronologicky predchádza Pánovi prsteňov, nemali krátku, tak ju dostanete aj v predĺženej verzii. Ale samozrejme musím uznať, že ide o zaujímavé rozšírenie filmového sveta Pána prsteňov, ktorá stojí za pozornosť. Je to viac zábavná, ale zároveň aj taktiež epická trilógia. Je tu vynikajúci Martin Freeman, ktorý je jedným z najlepších filmových hobitov, a spolu s Ianom McKellenom ťahá všetky tri filmy.

Kmotor

krstný otec III
Zdroj: screencrush.com

Už tretia trilógia, ktorá je od 1. marca na HBO Go. Legendárna trilógia Francisca Forda Coppolu o rodinných praktikách mafiánskeho klanu Corleone. Marlon Brando, Al Pacino, Robert De Niro. Títo a plno ďalších skvelých hercov pod režijnou taktovkou Francisca Ford Coppolu. Mafiánska legenda, ktorá nikdy nestratí lesk. Trilógia, ktorá má na konte 9 víťazstiev. Ak ste nevideli, tak máte krásny program na tri večery (alebo super filmový maratón).

Justice League Zacka Snydera

Zack Snyder's Justice League
Zdroj: theverge.com

Marec 2021 nám prináša na HBO Go aj mýtami ovenčený opus-magnum režiséra Zacka Snydera. Štvorhodinová epická sonda do filmového vesmíru DC Comics. Batman po smrti Supermana hľadá rekrutov do prvej obrannej línie Zeme pred vesmírnym dobyvateľom Darkseidom. Wonder Woman, Flash, Aquaman a Cyborg budú bojovať až do posledného dychu. Celosvetová premiéra tohto filmu bude už 18. marca a podľa zvestí by sa mala ukázať aj s lokálnym dabingom.

Diabol nosí pradu

Diabol nosí pradu HBO Go Marec 2021
Zdroj: filmtoro.cz

13. marca na HBO Go príde diabolská Merryl Streep, ktorej asistentkou vo svete módy, sa stane mladá Anne Hathaway. Táto dramaticko-komediálna výprava do prekvapivo drsného sveta módy a prvkami romantiky rozpráva príbeh mladej ambicióznej ženy, ktorá to prostredníctvom módneho časopisu chce dotiahnuť až k Pulitzerovej cene.

Kráľovstvo nebeské

Království nebeské
Zdroj: screenrant.com

A pokračujeme s epikou. Tentokrát je tu Ridley Scott, ktorý nám ukáže Jeruzalem na vrchole križiackych výprav. Orlando Bloom, Liam Neeson, Eva Green, Jeremy Irons. Výpravná historická epická výprava, aká sa dnes už netočí. Tento mesiac na HBO Go bude fakt epický.

Na ktorý epický veľkofilm sa tešíte v marci na HBO Go najviac?

Zdroj: HBO Go

-REKLAMA-
Martin Sugar
Martin Sugarhttps://plotpoint.sk
Postoj pútnik a zvestuj Lakedaimoncom, že my tu mŕtvi ležíme, ako zákony kázali nám.
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img