pondelok, 14 júna, 2021

Superman oficiálne dostáva reštart a bude inej farby pleti!

-

-REKLAMA-
rikrek.com

Superman dostáva reštart

Štúdiu Warner Bros. sa opäť podarilo naštvať ďalšie množstvo DC fanúšikov. Od roku 2013 si ľudia želali, aby štúdio spravilo ďalší film so Supermanom v podaní Henryho Cavilla. Namiesto toho Warner Bros. spustilo lepší plán a to prepojený vesmír od Zacka Snydera, ktorý pokračoval filmami Batman v Superman a Zack Snyder’s Justice League. Avšak, po prvotných priemerných recenziách sa štúdio zľaklo a začalo plán meniť. Posledný film si fanúšikovia museli roky vydobýjať. S jeho vydaním už svitalo na lepšie časy pre prepojený DC svet. Fanúšikovia totiž chceli, aby bolo opäť všetko spojené a pokračovalo v jednotnom pláne. Hlavy vo vedení Warner Bros. však na to majú odlišný názor.

Žiaden Snyder Verse už pokračovať zjavne nikdy nebude a samotný Superman dostane novú tvár, ako v prípade Batmana od Matta Reevesa. Warner Bros. oficiálne potvrdilo, že je v príprave nový Superman film a bude to reštart, ktorý nám predstaví opäť Clarka Kenta, avšak s čiernou farbou pleti. Pôvodné zvesti o tom, že mali adaptovať postavu Calvina Ellisa, sa teda ukázali ako nepravdivé.

-REKLAMA-

SUperman Utajený počiatok
Zdroj: DC Comics

Film sa vraj bude odohrávať v inom vesmíre než Snyderova Justice League, no na to kde presne nám už bude musieť odpovedať film The Flash. Táto novinka o čiernom Clarkovi dostáva zatiaľ samé negatívne ohlasy a to aj od afroamerických fanúšikov. Každý si totiž želal vidieť späť Henryho Cavilla, ktorý túto úlohu zvládal viac ako dobre. Táto správa bola dokonca zverejnená na Cavillove narodeniny, takže ide rozhodne o nejaký spôsob pomsty voči Snyderovmu zoskupeniu.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Recenzia: Superman - Utajený počiatok od Geoffa Johnsa

-REKLAMA-

Všetky kroky štúdia momentálne nedávajú nikomu zmysel ani dôveru v to, o čo im vlastne so značkou DC ide. Silou mocou sa snažia dobehnúť trend, ktorý začal Marvel a absolútne bezúspešne. Čo od nového filmu producenti čakajú, momentálne netušíme. Buď to bude obrovské prekvapenie, alebo len ďalšia katastrofa v ich plánovaní projektov, ako to robia posledné 4 roky. To, kedy film príde, taktiež nikto netuší. Momentálne zháňajú producenti režiséra, ktorý bude taktiež čiernej farby pleti.

Ak máte radi Supermana, tak vám odporúčame tento (podľa mňa) najlepší komiks so Super-manom na eshope Nekonečno.sk.

Zdroj: collider.com
Zdroj titulného obrázka: wallpaperaccess.com; indianexpress.com

-REKLAMA-
Filip Scherhauferhttps://plotpoint.sk
60% of the time, it works everytime...
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img