pondelok, 14 júna, 2021

Resident Evil Village ukazuje posledný trailer pred vydaním! Čo prezradil?

-

-REKLAMA-
rikrek.com

Posledný trailer na nový Resident Evil Village je tu!

Tvorca hry Resident Evil Village a zároveň vydavateľ Capcom nám prináša jeden posledný trailer. Ide o launch trailer, ktorý sa ukazuje ako posledný náhľad pred vydaním dlhoočakávaného zajtrajšieho vydania tejto hry. 7. máj je ten deň, kedy najnovší diel série Resident Evil zavíta v plnej škále do herného sveta. Trailer ako taký je celkom krátky a vo veľkom obsahuje postavy a prostredie, ktoré sme videli v predošlých traileroch. Treba však poznamenať, že je výrazne strašidelný a predstavuje toho aj tak naozaj dosť. Pozrime sa na nový trailer na Resident Evil Village!

-REKLAMA-

Hra zaujala nielen fanúšikov série, ale aj všeobecne hráčov, ktorí Resident Evil hry nikdy nehrali. Je teda možné, že hra zažije krásny počet hráčov už v deň vydania. Zároveň treba určite dodať jej dostupnosť. Hru si totižto budeme môcť zahrať na mnohých platformách, akými sú: PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X|S, Xbox One, Google Stadia a taktiež aj PC.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Hra Valheim sa teší veľkej popularite, predalo sa už vyše milión kópií

Skvelé hodnotenia

Ak neviete, čo od hry vlastne očakávať, a uvažujete nad tým, či by ste si mali hru vlastne kúpiť, tak presvedčiť vás môžu hodnotenia. Ako je to už zvykom, rôzni novinári, testeri, YouTuberi, streameri a podobne mali už príležitosť vyskúšať si hru v predstihu. Embargo padlo a najnovšie recenzie hovoria jasne – hra sa podarila! Na populárnej stránke Metacritic si hra odniesla pri počte 70 kritikov až krásnych 84 bodov zo 100.

-REKLAMA-

Hra Resident Evil: Village
Zdroj: Sector.sk

K najnovšiemu dielu sa vyjadril aj recenzent z portálu ComicBook.com Tanner Dedmon. Ten krásne upozornil na spojenie s predošlými hrami. “S tým, koľko Resident Evil hier máme, by ste sa mohli doslovať pozrieť v hociktorom bode vo Village a nájsť niečo z minulosti, čo sa pekne prepája,” uviedol Dedmon. Zároveň však uviedol, že Village si napriek tomu zachováva svoje vlastné hodnoty a vystupuje z davu. Ponúka inovatívne možnosti, ktoré zabavia nejedného hráča a každý sa nájde minimálne jeden až dva segmenty, ktoré ich budú nepochybne baviť a zaujímať.

Najnovší prírastok hernej série – Resident Evil Village zavíta na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Google Stadia a taktiež PC už tento piatok 7. mája. Hra vyzerá naozaj fantasticky a dokazujú to aj recenzie od kritikov. Už teda len zostáva si hru zahrať a vyskúšať si to na vlastnej koži, ako sa vraví.

Čo hovoríte trailer z nového Resident Evil Village vy? Plánujete si túto hru kúpiť alebo v tomto prípade radšej vynecháte?

Zdroj: comicbook.com
Zdroj titulného obrázka: sector.sk

-REKLAMA-
Viliam Šuškahttps://plotpoint.sk
“Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering.” — Yoda
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img