pondelok, 14 júna, 2021

PORSCHE BOY hovorí na všetko CHARASHO, vypočujte si novinku!

-

-REKLAMA-
rikrek.com

PORSCHE BOY – CHARASHO

V dnešnej dobe je veľmi jednoduché tvoriť hudbu a najmä rap. Nie je to ako kedysi, keď si človek musel zaplatiť drahé štúdio a až tam zistiť, či mu to ide alebo nie. Teraz vám stačí technika do dvestotristo eur a keď ste šikovní, tak si viete aj doma nahrať kvalitný track, ktorý môže chytiť masy. Je to však dvojsečná zbraň, keďže nám vďaka tomu vznikajú každý piatok noví raperi. Dnes sa budeme baviť taktiež o mladom a relatívne čerstvom prírastku na slovenskej scéne. Nenechajte sa však oklamať, lebo nie je obyčajný začínajúci raper, ktorý si ide tuctovosť, ale je jedným z najoriginálnejších mladých tvárí, ktoré aktuálne rastú. Dnes si pre nás prichystal novinku Porsche Boy s názvom CHARASHO.

porsche boy charasho
Zdroj: youtube.com

-REKLAMA-

Tohto mladého rapera sprevádzajú hneď od začiatkov problémy a menšia kontroverzia ohľadom kopírovania trackov, čo však Porsche Boy popiera a mne to je aj úprimne jedno. Keďže je veľmi originálny a jedinečný a priniesol na slovenskú scénu veľmi svieži vietor, nezaoberám sa veľmi tým, od koho sa inšpiroval, keďže to robí takmer každý raper na Slovensku. Čo by sme robili bez zahraničia, však?

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Yaksha prichádza na Youtube s novou sériou vlogov: hey YAKSHA wyd?!

Včera nám teda predstavil jeho najnovší singel, ktorý je opäť skvelý a nesie sa v tradičnom štýle tohto rapera. Opäť môžeme postrehnúť špecifické a originálne prvky v tejto skladbe. Veď už samotný názov a osadenie slova CHARASHO takmer do celého tracku je  netradičné. Bohužiaľ, nedočkali sme sa videoklipu, ale namiesto neho dostávame aspoň visualizer. Ten je jednoduchý a klasický streetový. Čiže sa nám aktuálne tlačí do popredia viac samotná skladba a môžeme si ju lepšie vychutnať. Ja ju hodnotím veľmi pozitívne a už od včera mi rotuje v mojom playliste na Youtube.

-REKLAMA-

Aj vy sa cítite CHARASHO ako Porsche Boy? Čo hovoríte na novinku od tohto mladého rapera? Dajte nám vedieť v komentároch!

Viac hudobných noviniek a zaujímavostí nájdete v našej sekcii HUDBA!

Zdroj: Youtube

Zdroj titulného obrázka: Youtube

-REKLAMA-
Kevin Horňáčekhttp://plotpoint.sk
Hudba, lóve, móda, hous:>--
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img