štvrtok, 6 mája, 2021

Naked Bananas dosahujú métu 400k odoberateľov na Youtube!

-

Naked Bananas 400k Youtube

Trojicu račianskych kamarátov, zabávačov a video tvorcov netreba u nás vôbec predstavovať. Ešte začiatkom roka sme o nich písali v spojitosti s ich novými videami, ktorými nás zásobovali aj počas januárovej pauzy. S tvorbou videí aj naďalej a pravidelne pokračujú, čo je určite jeden z dôvodov vďaka, ktorému sa im podarilo vybudovať veľkú popularitu. A dnes dosahujú Naked Bananas nový míľnik, ktorým je 400k odberateľov na Youtube.

-REKLAMA-

Toto číslo nebolo určite jednoduché dosiahnuť a stálo za ním veľa driny. Predsa len chalani netvoria videá jeden týždeň, ale zásobujú nás nimi už niekoľko rokov. Preto im za celú redakciu blahoželáme k 400 000 odoberateľom na Youtube a veríme, že magického pol milióna dosiahnu ešte tento rok.

Teraz však dajme budúcnosť bokom a pozrime sa na najlepšie videá, ktoré nám priniesli Naked Bananas za posledné týždne.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Hot16bars Challenge part 2 je tu! Pokračuje ďalší nával horúcich riadkov

To najlepšie za posledné obdobie

-REKLAMA-

Život po pandémii

Začneme rovno najčerstvejším videom, v ktorom nám chalani ukazujú ich víziu budúcnosti po pandémii. Síce ide už tradične o humorné video s nádychom paródie, no keď sa nad ním človek bližšie zamyslí, tak možno nie sú až tak ďaleko od reality. Video je aktuálne na prvom mieste v trendoch, čiže číslam určite pomohlo.

Typy ľudí na pumpe

Všetci určite poznáte nedávnu príhodu z čerpacej stanice na Panónskej ulici v Bratislave. Ak nie, tak asi nemáte internet, a preto to treba ešte pred zhliadnutím tohto videa napraviť. Každopádne všetci fanúšikovia Naked Bananas po spomínaných udalostiach netrpezlivo čakali, či túto príhodu použijú chalani aj vo videu. A nemuseli sme ani dlho čakať, keďže sme sa pár dní po danom incidente dočkali videa, v ktorom si zobrali chalani na paškál pumpy a sparodovali, čo sa dalo.

Ten nechutný kamarát

Toto video ma chytilo asi najviac zo všetkých. Každý takého kamaráta máme a ak nie, tak minimálne takého človeka poznáme. Taktiež sme zažili asi každú situáciu z videa, len menej prehnanú. Čiže sa všetci vieme veľmi dobre vcítiť do situácií vo videu a obetí nechutného kamaráta. No a ak ste video nepochopili alebo sa neviete do obetí vcítiť, potom treba porozmýšľať, či nie ste práve vy tým nechutným kamarátom.

Rodinka pod vplyvom neznámej látky

Popravde k tomuto videu nemám veľmi čo napísať. Je extrémne vtipné a samozrejme aj dostatočne divné. Preto si ho treba iba pustiť a nechať sa ním unášať. Jediné, čo ma pri tomto videu mrzí, je, že neznáma látka bude nakoniec marihuana. Avšak video vizualizuje niečo úplne iné a nahráva do karát ďalšej nezmyselnej stigmatizácii tejto rastliny pri neznalých ľuďoch. To môže byť však račianskemu triu úplne jedno, lebo svoju úlohu zabávačov zvládli opäť skvelo.

Ste fanúšikmi Naked Bananas? Ako sa vám páči ich tvorba za posledné obdobie?

Zdroj: Instagram

-REKLAMA-
Kevin Horňáček
Kevin Horňáčekhttp://plotpoint.sk
Hudba, lóve, móda, hous:>--
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img