štvrtok, 6 mája, 2021

Ako vznikajú instagramové príspevky podľa Naked Bananas?

-

Ako vznikajú instagramové príspevky podľa Naked Bananas?

Začal nám nový rok 2021 a už tradične zažíva slovenský YouTube “suchoty”. Je to spôsobené najmä tým, že po aktívnom decembri sú začiatkom roka zárobky z YT slabšie, a preto toto obdobie využívajú tvorcovia skôr na oddych. Našťastie, nie všetci sú neaktívni a vďaka tomu tu máme čerstvé video: Ako vznikajú instagramové príspevky od Naked Bananas.

Ako vznikajú instagramové príspevky naked bananas
Zdroj: youtube.com

-REKLAMA-

Račianska trojica nás zabáva naďalej aj začiatkom roka a to hneď vo veľkom štýle. Tento raz si zobrali do hľadáčika instagramové príspevky alebo skôr aj samotných influencerov a pseudo-influencerov. Trefne parodujú bežnú tvorbu príspevkov na sociálnu sieť Instagram a poukazujú na falošnosť, ktorá sa tam pravidelne objavuje.

Či už ide o novoročných “športovcov” alebo neprirodzené pózy, ale aj ich klasické prepálené scénky ako propagovanie Citrodeka a bozkávanie sa s… viete čo, toto by bol neférový spoiler. Aby som sa vyhol prezrádzaniu vecí dopredu, nechám vás radšej zhliadnuť spomínané video nižšie. Poriadne sa zabavte, lebo ja som zažil práve kvalitných 8 minút humoru.

-REKLAMA-

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Naked Bananas vydávajú video, v ktorom sú iba nadávky

Čo hovoríte na video? Našli ste sa v niektorom zo skečov?

Ak ste zvedaví na ďalšie zaujímavosti na našom webe, klikajte sem.

Zdroj: youtube.com

-REKLAMA-
Kevin Horňáček
Kevin Horňáčekhttp://plotpoint.sk
Hudba, lóve, móda, hous:>--
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img