Shang-Chi má nový nadupaný trailer! Ktoré Marvel postavy vo filme uvidíme?

-

Novinky

Shang-Chi má nový nadupaný trailer!

Nerád sa k tomu priznávam, no som jeden z fanúšikov, ktorého prvý trailer na Marvelovku Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings až tak neoslnil. A to aj napriek tomu, že som sa na film extrémne tešil od jeho oznámenia. Tento pocit menšieho sklamania je však konečne preč, keďže nový trailer dokázal moje nadšenie vystreliť naozaj vysoko.

Nový trailer totiž odhaľuje viac zaujímavej drámy, ktorou si bude hrdina prechádzať a ktorá sa úzko dotýka jeho rodiny. Dostávame však aj obrovské množstvo epických záberov z bitiek z filmu, ktoré vyzerajú ukrutne dobre. Koniec koncov, na to nás režisér filmu aj pripravoval. Nečakane však odhalil trailer aj nové prvky filmu, ktoré nás veľmi príjemne prekvapili. Schválne, či si ich všimnete vy sami.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Deníček moderního fotra: Autor předlohy o filmu! Co o něm prozradil?

Presne tak, mám na mysli najmä záverečný klip, ktorý odhalil bojovníka z rádu kúzelníkov, z filmu Doctor Strange. Ten si to však rozdáva s príšerou Abomination, ktorý bol hlavným záporákom filmu The Incredible Hulk, v poradí druhej Marvelovky. Komiksovým fanúšikom určite neušiel ani krátky záber na zeleného veľkého draka. To by mal byť podľa posledných zvestí Fin Fang Foom, ktorý je v skutočnosti mimozemšťan, ktorý dokáže meniť svoju podobu. Každopádne, každý Marvel fanúšik sa po tejto ukážke musí nesmierne tešiť na 25-tu Marvelovku a my veríme, že film bude skvelý.

Páči sa vám Shang-Chi a jeho nový trailer? Tešíte sa na film?

Zdroj: youtube.com
Zdroj titulného obrázka: kotaku.com.au

Ďalšie novinky

Populárne