Shang-Chi dostal prvý trailer! Prvý čínsky superhrdina od Marvelu!

-

Novinky

Prvý trailer na film Shang-Chi!

Marvel Studio odkladá stále svoje filmové premiéri. Na poli seriálov je to však inak. Situácia sa môže čoskoro zmeniť. Práve sme dostali prvý trailer na film Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch. Už z názvu to vyzerá, že hlavným záporákom by podľa tých desiatich prsteňov mal byť záporák Iron Mana – Mandarin! Dokazuje to aj trailer?

Najnovšia upútavka nám odhaľuje východnú časť Zeme marvelovského filmového vesmíru. Chrámové kulisy mierne pripomínajú film Doctor Strange (2017) s Benedictom Cumberbatchom. Ja osobne čakám vo výslednom filme cameo. Možno nie samotného Stranga, ale taký Wong by sa zastaviť mohol.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Názory redakce: Eternals - Co si myslíme o nejnovější Marvelovce?

Trailer ukazuje viac-menej klasický superhrdinský origin. Uprimne som zvedavý, či Marvel opäť dokáže naštartovať ďalšiu úspešnú filmovú značku. Ale vďaka aktuálne otvoreným kinám v Číne a obrovskom dopyte po blockbusteroch by som sa vôbec nedivil, ak by Shang-Chi a Legenda o desiatich prsteňoch prekročil miliardovú hranicu.

Shang-Chi prvý trailer
Zdroj: polygon.com

Tešíte sa na nového superhrdinu z Marvel Cinematic Universe? Čo hovoríte na túto marvelovskú variáciu na Brucea Lee? Dáte mu šancu?

Zdroj: Youtube.com

Zdroj titulného obrázku: legadodamarvel.com

Ďalšie novinky

Populárne