streda, 22 septembra, 2021

Ridley Scott prezradil, ktoré dva filmové žánre ešte musí skúsiť režírovať!

-

-REKLAMA-

Ridley Scott a filmové žánre, ktoré chce ešte vyskúšať!

Jeden z najlegendárnejších filmárov dnešnej doby, Ridley Scott neprestáva naďalej točiť jednu novú snímku za druhou. Talentovaný režisér, ktorý má na konte ikonické filmy ako Alien, Gladiator či Blade Runner stále nespomaľuje. Už tento rok príde s dvoma filmami, ktoré dokonca začínajú chytať oscarové ambície. Ako prvý do kín prinesie film The Last Duel o poslednom rytierskom dueli na život a na smrť vo Francúzsku. Neskôr príde s filmom House of Gucci, ktorý sa zameria na škandály a vraždy spojené s rodinou Gucci.

Scott má momentálne 83 rokov a dá sa povedať, že už dlhšie môže mať zaslúžený dôchodok. Skúsený filmár však aj naďalej hľadá projekty, ktoré by chcel nakrútiť. V najnovšom rozhovore prezradil, že miluje robiť veci, ktoré ešte nikdy neskúsil. Momentálne vraj chce ešte vyskúšať muzikál a western.

-REKLAMA-

Ridley Scott
Zdroj: squarespace.com

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Recenze: I Am Not Okay with This - adaptace neznámeho komiksu!

Síce sa nám dá teraz asi len ťažko predstaviť muzikál od Ridleyho Scotta, pri tomto pánovi nič nemusí byť nemožné. Scott neskôr ešte dodal, že muzikálový žáner má naozaj rád, a že filmy All That Jazz a Cabaret patria medzi jeho najobľúbenejšie. Herečka Jodie Comer, ktorú už čoskoro uvidíme vo filme The Last Duel, už stihla prejaviť o projekt záujem. Vraj si veľmi rada strihne rolu v Ridleyho muzikáli. Či sa tak aj naozaj stane, to ostáva vo hviezdach. Ridleyho ambície sú však neskrotné a myslím si, že už len za to si zaslúži obrovské uznanie.

-REKLAMA-

Čo hovoríte na to, že Ridley Scott chce ešte vyskúšať filmové žánre ako muzikál či western? Boli by ste za?

Zdroj: collider.com
Zdroj titulného obrázka: cincinnati.com; ew.com

-REKLAMA-
Filip Scherhauferhttps://plotpoint.sk
60% of the time, it works everytime...
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img