streda, 22 septembra, 2021

Ridley Scott predstavuje House of Gucci! Lady Gaga, Jared Leto, Al Pacino a ďalší!

-

-REKLAMA-

Ridley Scott a jeho House of Gucci!

Dnešné ráno rozžiarili lúče svetla. Lúče svetla filmového projektoru. Desať dní po tom, čo nám Ridley Scott vytrel zrak s trailerom na jeho nový historický veľkofilm Posledný duel s Adamom Driverom, Mattom Damonom a Benom Affleckom, prichádza Ridley znova. Dnes nám režisér predstavuje svoj nový retro thriller House of Gucci, ktorý odhaľuje neskutočnú zostavu hereckých, ale aj hudobných hviezd! Jedine Ridley Scott vie točiť vo svojich 83 rokoch dva filmy ročne!

Ridley Scott House of Gucci
Zdroj: today.in-24.com

-REKLAMA-

Trailer na film House of Gucci nám predstavuje základnú zápletku o Patrizii Reggiani (Lady Gaga) bývalej manželke Maurizia Gucciho (Adam Driver), ktorá naplánovala vraždu svojho ex-manžela, vnuka slávneho a nezameniteľného módneho návrhára Guccia Gucci. V ďalších úlohách uvidíme Jareda Leta ako Paola Gucci, Jeremyho Ironsa ako Rodolfa Gucci. Navyše tu máme Salmu Hayek ako Pinu Auriemmu a Al Pacina ako Aldu Gucci. A tak vznikla skutočne zaujímavá herecká zostava!

Adaptácia adaptácie skutočných udalostí

Príbeh filmu je založený na skutočných udalostiach, ktoré sa stali v 90. rokoch minulého storočia. Tie spracovala autorka Sara Gay Forden vo svojej knihe The House of Gucci: A Sensational Story of Murder, Madness, Glamour, and Greed (2001). Presne túto knihu sa rozhodol sfilmovať náš Ridley Scott. Osobne dúfam, že to dopadne oveľa lepšie než film Všetky prachy sveta (2017), ktorý mal podobné ambície, ale minimálne v mojich očiach neuspel.

-REKLAMA-

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Ridley Scott je späť s novým rytierskym filmom! Ako vyzerá Affleck, Damon a Driver?

Tešíte sa na kriminálny thriller z prostredia výstrednej rodiny módneho magnáta, ktorý je zasadený do šialených 90. rokov? Nalákal vás trailer dostatočne? Ridley Scott nám svoj House of Gucci predvedie už 25. novembra tohto roku!

Zdroj: youtube.com
Zdroj titulného obrázku: IMDB.com

-REKLAMA-
Martin Sugarhttps://plotpoint.sk
Postoj pútnik a zvestuj Lakedaimoncom, že my tu mŕtvi ležíme, ako zákony kázali nám.
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img