štvrtok, 5 augusta, 2021

Resident Evil Re:Verse odložený! Tentokrát na 2022!

-

-REKLAMA-

Resident Evil Re:Verse odložený najskôr až na rok 2022!

Začiatok tohto roka pokrstili japonskí vývojári zo štúdia Capcom multiplayerovým spin-offom série Resident Evil s názvom RE:Verse. Bohužiaľ, tento titul si zahráme najskôr až v roku 2022. Túto informáciu potvrdil aj japonský vydavateľ prostredníctvom sociálnej siete Twitter, kde sa vyjadruje, že vydanie hry odložili za účelom dodania plynulého zážitku pre hráčov.

Hra príde v roku 2022 a bude zdarma pre všetkých vlastníkov Resident Evil Village.

-REKLAMA-

Kedy môžeme Re:Verse čakať?

Tento multiplayerový zážitok mal vyjsť ako titul po boku Resident Evil Village ako darček hráčom na 25. výročie série Resident Evil. Vydanie titulu bol pôvodne ohlásené na 7. mája, no napokon sa presunulo na “leto 2021”. Ako sme sa už dozvedeli na open-beta teste, ktorý bol ukončený kvôli problémom s matchmakingom, vývojári to nemali vôbec jednoduché a Re:Verse bolo opäť presunuté. Doposiaľ nevieme, kedy presne v roku 2022 bude titul vydaný, dokonca ani v ktorom kvartáli, ako to štúdia majú zvykom oznamovať.

-REKLAMA-

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Resident Evil Village ukazuje posledný trailer pred vydaním! Čo prezradil?

Čo presne je Re:Verse?

Ako sme sa už dozvedeli, ide o multiplayerový spin-off série Resident Evil. V hre ide o bitku 6 hráčov, ktorí majú za účelom dosiahnuť najvyšší počet bodov pomocou PvP deathmatch módu. Zahráme si za naše obľúbené postavy či už za záporáka, alebo hrdinu to je čisto na vás. Kolo má trvať 5 minút, pričom si zahráme na ikonických lokáciách série Resident Evil pretvorených na arény.

Tešíte sa na tento spin-off? Dokáže sa Capcom presadiť aj pri multiplayerových tituloch alebo by malo ostať pri singleplayeri?

Zdroje: twitter.com, ign.com
Zdroj titulného obrázka: ign.com

-REKLAMA-
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img