Apex Legends má nový gameplay trailer! Náš prvý pohľad na zmeny je tu!

-

Novinky

Apex Legends Emergence Gameplay trailer! Ako to vyzerá?

Krátko po veľkolepom evente EA Play Live, tu máme aj prvý gameplay trailer na novú sezónu Apex Legends Emergence! Vývojári zo štúdia Respawn si pre nás pripravili horúce novinky ktoré nám predstavili v pohlcujúcom traileri. V novej sezóne sa dočkáme vizuálnej deštrukcie mapy World’s Edge, nového LMG pod menom Rampage, ale aj novej Apex Legendy zvanej Seer! Pre nadšencov 3v3 módu pribudnú aj nove sety máp, a zmeny o ktoré žiadali. Novú sezónu si zahráme už 3. augusta!

V traileri sme videli čiastočné odhalenie schopností, ktoré prinesie Seer, a vyzerajú naozaj super! Príchod novej legendy do nášho obľúbeného battle royalu sprevádza deštrukcia mapy, World’s Edge! Nové layouty a osviežený vzhľad pripravuje najlepšie prostredie pre novú zbraň Rampage! Jedná sa o LMG, vyrobené našou mechaničkou Rampart.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Apex predstavuje trailer na novú sezónu Emergence! Toto je legenda Seer!

Čo môžeme od novej sezóny očakávať?

Akciu, boj zblízka a deštrukciu. Aj takto opisovali vývojári zmeny, ktorými sa snažia osviežiť hráčom herný zážitok. Nová sezóna prinesie komplexné rozloženie budov a prekážok, ktoré majú zaručiť najlepší zážitok z bojov na strednú a blízku vzdialenosť. Prečo to tak robia? Po sláve, ktorú zožal nový 3v3 mód, sa rozhodli implementovať podobné vlastnosti aj do battle royale. Na zmenených lokáciách budeme tak musieť viac uvažovať hlavou, a pokúsiť sa oklamať protivníka.

Apex Legends Emergence
Zdroj: youtube.com

Ako už býva zvykom, zmeny ktoré prichádzajú do hry sa tak isto týkajú aj nového battle passu. Nových vzhľadov sa tak dočkajú aj legendy ako Revenant a Bloodhound, pričom sa zväčša jedná len o reskiny už existujúcich vzhľadov.

Za mňa osobne ide o hráčmi vítané zmeny a novinky, ktoré nielen osviežia gameplay ale  zabavia aj dlhodobo.

Ako sa vám páči sezóna Emergence? Budete medzi prvými kto si zahrá Seera?

zdroj: youtube.com, ea.com
zdroj titulného obrázka: youtube.com

Ďalšie novinky

Populárne