štvrtok, 2 decembra, 2021

Elden Ring: Hráčsky mýtus sa stáva realitou! Máme tu prvý reveal!

-

-REKLAMA-

Prvý reveal hry Elden Ring je tu! Mýtus sa stáva realitou!

Mýtus alebo pravda? Túto otázku si hráči kládli od roku 2019, kde bol na E3 oznámený projekt pod menom Elden Ring. Ide o spoluprácu tvorcu série Dark Souls, Hidetaka Miyazaki, a spisovateľa svetoznámej série Game of Thrones, George R.R Martin, ktorý má na svedomí začiatok klebiet, spojených s projektom Elden Ring. Po absolútnom mlčaní japonského štúdia Bandai Namco a leakoch prostredníctvom platforiem ako Reddit a 4chan, sme na akcii Summer Game Fest 2021 konečne videli prvý oficiálny reveal trailer. Na najnovší prírastok so štýlom Dark Souls sveta sa môžeme tešiť už 21. januára 2022!

-REKLAMA-

Trailer hodnotím ako absolútnu “bombu“! Teraz už vieme prečo ľudia považovali hru za mýtus pretože toto je presne to čo ľudia očakávali. Bandai Namco sa opäť predviedlo v najlepšom svetle.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Dark Souls III počas karantény? Výborný nápad!

Škandinávia a open world !? … Prosím áno!

Špekulovalo sa o pokračovaní vo svete série Dark Souls ako sme sa prvý krát dozvedeli v druhom z dvoch DLC Dark Souls: The Ringed City. Napokon japonské štúdio prekvapilo a uniknuté informácie sa stali pravdou. Zahasili tak smäd ľudí, ktorí prahli po tejto kombinácií. Kombinácia Škandinávie a open world bola dokázaná, že funguje už v minulosti titulmi ako napr. Assassin’s Creed: Valhalla. Štúdio Bandai Namco už roky dosahuje, že ich dizajn prostredí prerozpráva príbeh ako len hŕstka AAA titulov. Nemusíme sa teda báť, že by táto kombinácia zasadená do tematiky sveta Dark Souls vedela sklamať.

-REKLAMA-

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Call of Duty Vanguard: Takto bude vyzerať Zombie mód! Čo máme čakať?

Hráči dostali to, čo očakávali!

Doposiaľ ešte presne nevieme, na aké prvky sa máme tešiť, no informácie, či už z leakov alebo od samotného vývojára FromSoftware nasvedčovali, že by hra mala obsahovať Online CO-OP mód. Čo sme videli a tak isto očakávali je kvalita, ktorou Bandai Namco prezentuje svoje diela a presne to sme aj dostali! Vlkodlaci, Zombie a Draci a veľkolepé bitky s ohromnými monštrami je presne to, čo môžeme od tvorcov série Dark Souls očakávať!

Z osobného pohľadu ako fanúšika, a konšpirátora o hre Elden Ring, je kúpa jednoznačná! Hra vyzerá famózne, takže želáme japonským developerom nech aj tak dopadne! Aby sme sa dozvedeli viac nám treba už len čakať na hlavný panel E3, kde spoločnosť Bandai Namco odhalí viac o projekte už 15. júna 2022 o 23:25.

Čo hovoríte na reveal hry Elden Ring vy? Myslíte si že je hra vhodná toľkého ošiaľu?

Zdroj: YouTube
Zdroj titulného obrázka: bandainamcoent.eu

-REKLAMA-
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img