streda, 19 januára, 2022

Apex Legends: Prichádza event Thrillseekers a zároveň nová mapa!

-

-REKLAMA-

Apex Legends: Thrillseekers event a nová mapa!

Po dvojtýždňovom evente pod názvom Genesis prichádza štúdio Respawn s ďalšou novinkou. Vývojári Apex Legends nedajú hráčom vydýchnuť a to novým eventom zvaným Thrillseekers! Event prináša do hry novú mapu šitú na mieru pre 3v3 Arena mód, ktorej dali názov Overflow. Update takisto pridáva set nových skinov a ďalších odmien. Na event sa môžeme tešiť už 13. júla!

Zem je láva alebo Box?

-REKLAMA-

Ihneď po skončení Genesis eventu sa môžeme tešiť na novú mapu. Nový event Thrillseekers tentokrát vženie pestrosť do nedávno pridaného Arena módu. Vývojári Apex Legends sa snažia do každej novej mapy pridať inovatívny prvok, ako napr. Phase Runner alebo Party Crasher. Hráči na platforme Reddit špekulujú pri novej mape Overflow o pridaní prvkov s názvami, Floor is Lava alebo adaptovaní existujúceho prvku z mapy Olympus, a to konkrétne boxing arény nášho obľúbeného robota Pathfindera.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Battlefield 2042 požiadavky budú vyzerať asi takto! Zvládne to váš PC?
Apex Legends Overflow
Zdroj: youtube.com

O čo presne vývojárom ide?

Ako každú mapu vytvorenú pre Arena mód, aj túto vývojári zo štúdia Respawn budovali úplne nanovo od základov. Nová mapa je situovaná na industriálnej stavbe a svojím vzhľad pripomína priehradu. Vývojári Apex Legends vypichujú malý rozhľad a nejasné siluety. Miestami nemáte šancu identifikovať odkiaľ na vás nepriatelia vybehnú. Overflow je tým pravým pre nadšencov bojov close quarter combatu, a je vytvorená za účelom zápasov na blízku a strednú vzdialenosť.

Apex Legends Thrillseekers
Zdroj: youtube.com

Od Millera až po Star Wars!

Tak isto ako každý iný event, aj tento pridáva hojný počet časovo limitovaných skinov. Alternatívne vzhľady budú dostupné v in-game obchode alebo cez týždenné odmeny. Napriek tomu, že Octane figuroval ako hlavná postava traileru, tak bol zatienený mechaničkou Rampart a jej industriálnym Mad Max vzhľadom. Mirage sa predvádza ako smutný klaun, zatiaľ čo Revenant vyzerá, že robotickú tvár vymenil za masku Generala Grievousa zo série Star Wars.

-REKLAMA-

Čo hovoríte na nový Apex event Thrillseekers vy? Podarilo sa tvorcom opäť raz zaujať alebo je to stále o tom istom?

Zdroj:youtube.com
Zdroj titulného obrázka: gamezigo.com

-REKLAMA-
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img