štvrtok, 5 augusta, 2021

Far Cry 6 má nový trailer! Chaos, rebélia a Kuba!

-

-REKLAMA-

Far Cry 6 je tu! Chaos rebélia a Kuba!

Chaos rebélia a Kuba, i tak sa dá opísať nový Far Cry 6! Po skoro roku, odkedy Ubisoft vypustil prvý reveal hry Far Cry 6, dostal vývojár ďalšiu šancu pozrieť sa na ich hernú vlajkovú loď. V hlavnej roli Antona “El Presidenté” Castilla nie je nikto iný ako hviezda seriálu Breaking Bad, Giancarlo Esposito, ktorý prispieva či už svojou tvárou, alebo výzorom do množstva hier ako napr. v sérii Payday. Na túto novinku sa môžeme tešiť už 7. októbra 2021!

-REKLAMA-

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Ubisoft Forward 2020: Čo všetko oznámil a aké trailery sme mohli vidieť?

Partizánske boje a odpor voči diktátorovi!

Ubisoft nás vrhol do sveta hlboko inšpirovaným Kubou, a to konkrétne ostrovom zvaným “Yara“. Developeri z amerického štúdia taktiež opísali tento ostrov ako najväčšie tropické ihrisko zmrazené v čase. Prevrhnúť diktátora nebude také ľahké, a tak za pomoci podomácky vytvorených zbraní a skupiny rebelov nazývanej Libertad budeme mať za úlohu prevrhnúť režim Antona Castilla, taktiež prezývaného “El Presidenté”, ktorého inšpirácia bol samotný Fidel Castro, čo potvrdil aj sám herec.

-REKLAMA-

Anton Castillo ako prezident ostrovu zvanom Yura, sa mu snaží navrátiť dlho stratenú slávu za pomoci svojho syna, Diega a to za každých okolností. Tu avšak nastáva problém, keďže na ostrove Yura prebieha revolúcia, ktorá ma za cieľ zvrhnúť režim Castilla. Hráči sa tak obujú do topánok hlavnej postavy menom Dani, ktorá je revolucionárka burcujúca davy do bojov proti Castillovemu režimu. Hráči si taktiež budú môcť vybrať či budú hrať za muža alebo ženu.

Staňte sa záporákom! Aj to je Far Cry 6!

Ubisoft taktiež uverejnil aj Season pass a informácie spojené s ním. Ten vám umožní hrať za záporákov z predošlých hier zo série Far Cry! Vžite sa do role a prežite revolúciu ako Vass Montenegro, Pagan Min, alebo protagonista z posledného dielu Far Cry 5, Joseph Seed!

Ako už býva pri sérií Far Cry zvykom, nesmie chýbať ani verný spoločník, ktorým je po novom jazvečík chorizo!

Zdroj: youtube.com
Zdroj titulného obrázka: ubisoft.com

-REKLAMA-
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img