štvrtok, 5 augusta, 2021

Hra, ktorú nikto neočakával! Avatar: Frontiers of Pandora má prvý trailer!

-

-REKLAMA-

Avatar: Frontiers of Pandora – Prišiel nečakane!

Spoločnosť Ubisoft sa opäť ako každý rok prekonáva a tento rok nie je žiadnou výnimkou! Najnovšie nám americkí developeri na akcii Ubisoft Forward v rámci expozície E3 naservírovali hru Avatar: Frontiers of Pandora, ktorú vyvíja štúdio Massive Entertainment, ktoré má takisto pod palcom vývoj série “The Division” a po novom aj hry zo série Star Wars.

Jedná sa o First Person, action-adventure hru, pričom takisto so spoločnosťou Ubisoft spolupracovali štúdiá ako Lightstorm Entertainment a Disney. Tento skvost, ktorý má na svedomí James Cameron sa dočkal herného spracovania, ktoré má naplánovaný release niekedy v priebehu roku 2022.

-REKLAMA-

Prvý reveal sa niesol v atmosfére veľkého šoku, ktorý nám naservíroval samotný Ubisoft. Bol to trailer, ktorý hodnotím ako absolútny skvost a za mňa ide veľký palec hore! 👍

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  VENOM 2: Carnage prichádza dostal nový trailer! Woody Harrelson rozpúta Masaker!

Čo vieme ďalej ?

-REKLAMA-

Vybudovaný za pomoci najnovšieho softvéru Snowdrop Engine, ktorý je vytvorený výlučne na produkciu hier pre next-gen konzoly a PC. Hra nás privádza do pestrého života vo svete známom z filmu a o pohlcujúci zážitok sa postará open world, ktorý je naplnený všetkými nástrahami a krásou predstavenou v pôvodnom svete Jamesa Camerona.

V tomto novom samostatnom príbehu si zahráme ako Na’vi a vrhneme sa na dobrodružstvo, ktoré sa skrýva za západnou hranicou, a taktiež preskúmame nikdy doposiaľ neprebádané časti planéty Pandora! Ako členovia klanu Na’vi sa vydáme na cestu, v ktorej spoznáme svet plný života a reaktívneho prostredia zo sveta, ktorý nám pripravil James Cameron. Cestou spoznáme množstvo nových postáv a unikátnych tvorov, pričom sa budeme snažiť premôcť jednotky RDA, ktoré náš svet ohrozujú!

Čo hovoríte vy na horúcu novinku od spoločnosti Ubisoft? Tešíte sa na nové dobrodružstvo?

Zdroje: Youtube.com, Ubisoft.com
Zdroj titulného obrázka: pcgamer.com

-REKLAMA-
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img