štvrtok, 5 augusta, 2021

Dano Kapitán vydáva novú skladbu spolu s Damem! Ako znie?

-

-REKLAMA-

Dano Kapitán vydáva novú skladbu!

Meno Dano Kapitán netreba na hudobnej scéne detailne predstavovať, keďže po obrovskom úspechu v speváckej súťaži vydal svoj album Kakashi, kde ho podporili tie najväčšie umelecké mená, nielen zdieľaním jeho hudby, ale aj rôznymi spoluprácami. Po dlhšej odmlke, aj kvôli pandemickej situácii sa Dano opäť pripomína a to hneď s kreatívnym klipom na feate s DAMEM z kapely DMS. Ako skladba znie a na čo všetko sa môžete tešiť? Akým štýlom bol poňatý videoklip?

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  IMT Smile a Dážď: Nela Pocisková na emotívnej domácej novinke týždňa!

-REKLAMA-

Dano Kapitán
Zdroj: expres.sk

Nový album?

Svoj návrat uviedol Dano Kapitán aj informáciou o pripravovanom albume už ako nový člen Zrazoo Records. Práve kvality tohto umelca sa snažil najlepšie vyjadriť generálny riaditeľ Zrazoo Records, ktorý hudobníka privítal následovne.

 

 

 

„Som hrdý na to že môžeme predstaviť ďalšieho člena labelu. Snažíme sa stále rozširovať naše portfólio o zaujímavých interpretov a máme radosť, že sa k nám po Dokkeytinovi do Zrazoo Records pridal práve Dano Kapitán, keďže jeho tvorba je u nás žánrovo ojedinelá. Svojím hlasom sa etabloval aj v hip-hop komunite a má skvelý profesionálny prístup, čo je jeden z prvých predpokladov úspechu. Ako label mu chceme byť oporou hlavne z ekonomického a marketingového hľadiska, keďže vo vydavateľstve dávame umelcom absolútnu kreatívnu slobodu a podporujeme všetky ich bláznivé nápady. Naším hlavným cieľom je aby sa interpret hudobne aj vizuálne rozvíjal a napredoval.” hovorí CEO ZRAZOO RECORDS Dalibor Frankovič.

 

 

Superman?

Nápaditosť v Danovej skladbe podčiarkol režisér Peso, ktorý celý videoklip zanimoval a pretransformoval oboch interpretov do dvoch najväčších komiksových velikánov z dielne DC Comics – Supermana a Batmana.

„Pôvodne to mal byť klasický hudobný videoklip, no keď sme to mali ísť natáčať, tak bol prísny lockdown, a preto sme sa rozhodli pre animovaný klip. Nakoniec som aj rád lebo to nesie kreslený príbeh, ktorý si ľudia viac prepoja s textovou výpoveďou. Aj samotný názov skladby „SUPERMAN“ vznikol na základe môjho textu, keďže tam spomínam, že som padol 100x na zem. Prišlo ako zaujímavá metafora, že aj Superman padol na zem a stále sa len ako keby z nej odrazil. Hlavne túto vec som mal nahratú už dávno a naša spolupráca s Damem vznikla úplnou náhodou, keď som mu bol nahrávať na jeho album pasáž, tak som mu púšťal hudby na ten svoj a vybral si práve Supermana“, vysvetľuje Dano.

-REKLAMA-

Interpet na svojich sociálnych sieťach avízoval prípravy nového EP, ktorý sa vraj dostane na hudobnú e-shopovú platformu Ruka Hore ešte tento rok. Okrem zaujímavých klipov, ktoré chystá postupne vypustiť,  Dano svoj vstup do labelu pokrstil aj špeciálnych limitovaným merchom, ktorý môžete nájsť práve tu.

Tak čo? Ako sa vám páči nová skladba od Dana Kapitána? Tešíte sa na nový album? Napíšte nám vaše názory do komentárov!

Zdroj: PR/BRAND MANAŽÉR JANA TRELLOVÁ/RUKA HORE & ZRAZOO RECORDS
Zdroj titulného obrázku: Facebook.com/DanoKapitan

-REKLAMA-
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img