štvrtok, 5 augusta, 2021

Rainbow Six Extraction trailer: Zničte mimozemskú hrozbu!

-

-REKLAMA-

Prvý oficiálny reveal hry Rainbow Six Extraction je tu!

Po kontroverziách spojených s menom Rainbow Six Extraction tu máme ďalšiu novinku od štúdia Ubisoft! Úspechy série Rainbow Six sa Ubisoft rozhodol rozšíriť a už túto sobotu sme mali šancu sa pozrieť na ďalší diel! Ako špeciálna jednotka sa vyberiete eliminovať hrozbu mimozemského vírusu, ktorý sa neustále vyvíja, a pokúsite sa zachrániť strateného člena vašej jednotky. Na premiére hosťovaným priamo Ubisoft Forward na akcií E3 sme videli prvý priamy reveal tejto novinky! Na hru sa môžeme tešiť už túto jeseň, pretože vychádza11. septembra 2021!

-REKLAMA-

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Bola ohlásená nová Star Wars hra! Na čo sa môžeme tešiť?

Čo o hre vieme?

Už v samotnom traileri poznáme naše milované postavy zo série Rainbow Six. Akcia hry je podobná ako v predošlom titule, no je obohatená o nové prvky. Dôraz sa kladie aj na samotné veci, ktoré si prinesiete na misiu. Takto ale v hre riskujete potencionálnu stratu vecí ale i samotného progresu. Hra ja postavená na kooperácií3 hráčov. Každopádne, nesmie chýbať podpora medzi platformami formou crossplay.

-REKLAMA-

Ako už je známe pri sérií Rainbow Six, musíte postupovať takticky. Nepriatelia sú obozretní a reagujú na ich okolie, čo sa deje a koho vidia. Aj preto veľa hráčov preferuje stealth gameplay. Rainbow Six Extraction tak od vás vyžaduje nie len bezhlavo strieľať infikovaných, ale aj premýšľanie postupu ako zničiť parazitujúcu látku, ktorá znečisťuje prostredie okolo hniezda. Mód hry vám taktiež bude do cesty stavať množstvo unikátnych nepriateľov zvaných “Apex“, ktorí sa líšia ako výzorom tak i schopnosťami.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Assassin's Creed a história: Existovali Assassinovia?

Spin-off alebo plnohodnotná hra? To sa pýtame aj my!

Veľa hráčov je skeptických a pýta sa túto otázku dosť často. Hra totižto vznikla z nad očakávania veľmi populárneho herného eventu, ktorý sa odohrával v predošlom titule Rainbow Six Siege. Jednalo sa o mód, ktorý bol do hry uvedený pomocou padnutého meteoritu. Toto mimozemské teleso obsahovalo neznámu hrozbu vo forme podobného parazita, o ktorý ide práve v titule Rainbow Six Extraction. V pôvodnom móde bolo od hráča požadované, aby sa prestrieľal cez hordy infikovaných stvorení a zachránil člena ich jednotky.

Zdroj: youtube.com
Zdroj titulného obrázka: ubisoft.com

-REKLAMA-
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img