Apex predstavuje trailer na novú sezónu Emergence! Toto je legenda Seer!

-

Novinky

Apex Emergence trailer je konečne tu!

Dnes tu máme špeciálny event EA Play Live, na ktorom nám herný gigant odhalil niekoľko herných noviniek. Chýbať nemohol ani samotný Apex, ktorý bol pre mnohých stredobodom celého eventu. Hráči nedočkavo čakali na odhalenie novej sezóny a bolo vidieť, že záujem bol veľký. V chate sa stále opakovalo meno populárneho battleroyalu od EA. Dočkali sme sa. Toto je Apex Emergence trailer!

Nová sezóna so záhadným názvom Emergence nás prináša opäť do zaujímavého sveta našich milovaných postáv. Tu však odhalenie nekončí. Nebol by to predsa Apex, keby s novou sezónou neprišla aj nová postava. Tentokrát prichádza do hry legenda menom Seer, ktorého reveal trailer sme mohli vidieť už tri dni dozadu.

Ako môžeme vidieť z traileru, nová postava je naozaj zaujímava a čaká nás gameplay, ktorý zaujme nejedného hráča. Podľa toho, čo sme sa zatiaľ dozvedeli z traileru a leaknutých informácii, tak nová postava by mala prísť s kitom, ktorý je čiastočne podobný tomu ako má Bloodhound.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Warzone: Ach, zasa padli servery? Takto to môžete veľmi jednoducho zistiť!

Čo môžeme od novej postavy čakať?

Seerove schopnosti mu umožnia skenovať nepriateľov v určitej vzdialenosti. Vidieť sme to mohli vo videu. Nie je úplne jasné, ako bude konkrétne budú vyzerať jeho schopností. Hovorilo sa o tom, že by mohol detektovať tlkot srdca, vďaka čomu vie odhaliť hráčov a podobne.

Apex Emergence Trailer
Zdroj: dexerto.com

Čaká nás aj nová zbraň, ktorú sme mohli taktiež vidieť. Ide o nové LMG, ktoré sa pridá do hry. Volá sa Rampage LMG a v klasickom poole zbraní dočasne zrejme nahradí M600 Spitfire, ktorý by mal ísť do airdropu namiesto Prowlera.

Osobne si myslím, že nová postava je celkom zaujímavá, aj keď sa bojím, že ide len o ďalšieho Bloodhounda. Uvidíme to bude vyzerať v hre, ale minimálne pozadie Seerovho príbehu a jeho vzhľad je relatívne lákajúcim prvkom. Zostáva nám už len teda počkať na začiatok novej sezóny. Podľa všetkého by sme okrem toho mali dostať nový gameplay trailer už čoskoro – 26. júla. A ešte jedna vec, sledujte poriadne. Tvorcovia nám na koniec traileru dali otázku, či sledujeme pozorne. Môžeme teda očakávať niečo, čo by nám bežne len tak ušlo.

Zdroj: youtube.com
Zdroj titulného obrázka: ea.com, youtube.com

Ďalšie novinky

Populárne