streda, 4 augusta, 2021

GTA Tuners update je tu! Odhaľuje obrovský priestor pre vaše autá!

-

-REKLAMA-

GTA Tuners update, LS Car meet a mnoho viac!

Dva dni po oznámení letného updatu pre Red Dead Online tu máme letný GTA Tuners Update! S predpokladaným releasom 20. júla, prichádza s ďalšou novinkou. Štúdio Rockstar Games nám priblíži život automotorových nadšencov Los Santos Tuners, podzemný spot pre automobilové zrazy a “gigantický, zdieľaný priestor” pre všetkých nadšencov motorových vozidiel!

-REKLAMA-

Update takisto obsahuje novú sériu závodov, “Street Race Series”. V tejto sérii si hráči budú môcť nájsť vlastnú cestu spomedzi rozmiestnených checkpointov. Ďalej tu máme Pursuit mód, ktorý je dosť podobný Street Race. Zoznam dopĺňa mód Sprint, čo je vlastne závod od jedného checkpointu k druhému.

Čo je LS Car Meet?

V traileri sme sa dozvedeli o LS Car meet, gigantickom mieste, kde hráči môžu predviesť svoje autá a takisto si dohodnúť závody. Zmienka je tak isto o “pochybných kontaktoch“, ktoré hľadajú tých najskúsenejších hráčov s lákavou odmenou ľahkých peňazí.

S LS Car Meet takisto prichádza aj nová forma in-game “membershipu“, ktorá je podobná ako platenie mechanika. V tomto členstve si hráči môžu vyskúšať nové autá na trati bez chodcov, policajtov alebo ostatných nástrah GTA Online sveta. Možno vás nezabije ani Oppressor.

-REKLAMA-

Členovia LS Car Meet budú mať šancu súťažiť vo výzvach, kde môžu získať autá, modifikácie alebo aj prístupy do nových ponúk obchodoch ako Merch, Tattoo a taktiež budú súťažiť o prístup do zóny, tzv. Modding Area pre ich autá.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Do GTA Online míří nová mapa s novým obsahem! O co jde?

GTA Online a mega eventy!

Posledné mesiace boli plné leakov. Často spomínané je premostenie GTA V na GTA VI. Počuli sme o hosťovaní mega eventov podobných tým, ako mal Travis Scott vo Fortnite. Aj touto formou chce štúdio Rockstar Games konkurovať gigantovi ako je Fornite. V minulosti prejavili záujem o GTA dokonca aj hip-hopové celebrity ako je práve Travis Scott alebo taktiež aj legendárny basketbalista LeBron James. Išlo konkrétne o GTA RP a celkový potenciál hry.

Vyskúšate Tuners Update? Je to podľa vás to, čo v GTA V chýbalo?

Zdroje: youtube.com, playstation.com
Zdroj titulného obrázka: playstation.com

-REKLAMA-
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img