štvrtok, 5 augusta, 2021

Battlefield 1 zdarma pre každého už tento týždeň! Kedy presnejšie?

-

-REKLAMA-

EA sprístupní Battlefield 1 zdarma už budúci týždeň!

Všetci máme radi veci zdarma a obzvlášť, keď ide o triple A tituly ako je Battlefield. Tentokrát nám EA prináša zadarmo Battlefield 1. S odstupom času už môžeme všetci povedať, že to nebol titul, na ktorý by sme s nejakou extra veľkou radosťou spomínali.  Napriek všetkým neduhom, ktorými si hra prešla, stále ponúka kvalitný zážitok a je jednou z najlepších hier, ktoré ponúkajú konflikt prvej svetovej vojny, aj napriek kontroverznej kampani. Vieme s istotou povedať, že ide o jeden z najzaujímavejších FPS titulov za posledné roky a tentokrát si ho budete môcť stiahnuť a nechať úplne zdarma!

-REKLAMA-

Známy leaker Tom Henderson, ktorý v predstihu leakol informácie o odhalení najnovšieho titulu od EA – Battlefield 2042, pár dní dozadu uverejnil dôležitý tweet. Vyjadril sa v ňom, že ľudia nemajú kupovať Battlefield 1. A ste tak plánovali, nech počkajte do budúceho týždňa, pretože bude zrejme zdarma!

Kedy presne bude Battlefield 1 zdarma?

Túto otázku sa pýtame aj my. Henderson neuviedol, kedy presne bude Battlefield 1 zdarma, avšak môžeme predpokladať, že to bude oznámené na veľkom EA Play Live evente, ktorý bude streamovaný 22. júla. Taktiež uviedol, že nevie o ostatných platformách. Táto akcia na Battlefield 1 sa s veľkou pravdepodobnosťou bude týkať len PC.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Battlefield 2042: Prvé odhalenie je tu! Toto je definícia epiky!

-REKLAMA-

Čo má spoločné Battlefield 2042 a záplava serverov?

Posledný mesiac bol preplnený novými hernými titulmi najmä kvôli každoročnej konferencii E3. Bezpochyby najväčšou novinkou, ktorá bola oznámená bol nový Battlefield 2042.

Štúdio Electronic Arts týmto revealom vyvolalo obrovské vlny emócií medzi hráčskou komunitou. Tie sa podpísali aj na výpadkoch serverov pre Battlefield 4, ktoré boli neskôr doplnené. S veľkou pravdepodobnosťou táto strieľačka z roku 2016 nebola vysoko na nikoho liste hier, ku ktorým by sa vrátili. EA však zrejme dúfa, že nás aj takto vďaka Battlefield 1 pripraví a obnoví náš záujem o Battlefield franchise predtým, ako nás Battlefield 2042 vrhne do budúcnosti.

Čo hovoríte na Battlefield 1 zdarma vy? Vyskúšate ho s kamarátmi alebo radšej počkáte na Battlefield 2042?

Zdroje: twitter.com, gamingbible.co.uk
Zdroje titulného obrázka: ea.com, one37pm.com

-REKLAMA-
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img