utorok, 29 septembra, 2020

Recenzia: Skóre – Kto bude mať v tejto hre prevahu?

-

Recenzia: Skóre

Jednou z mála kníh, na ktoré som sa tento rok veľmi tešila, bola práve knižka Skóre od Elle Kennedyovej. Na tretie pokračovanie úspešnej série Off Campus som mala zmiešané očakávanie po tom, ako druhá kniha nesplnila moje očakávania. Recenzia Skóre vám snáď odpovie na všetky vaše otázky!

elle kennedy
Zdroj: ellekennedy.com

Skóre

Anotácia: On vie, ako skórovať. Na ľade aj mimo neho.
Allie Hayesová prežíva krízu. Blížia sa promócie a ona stále netuší, čo bude robiť po vysokej. A aby toho na ňu nebolo málo, pasuje sa so zlomeným srdcom po skrachovaní dlhoročného vzťahu. Samozrejme, že divoký sex na jednu noc jej problémy nevyrieši, ale krásnemu hokejistovi Deanovi Di Laurentisovi sa dá len ťažko odolať. Allie túži aspoň na okamih pustiť z hlavy všetky starosti. Veď na kráľa jednorazoviek si aj tak zanedlho ani nespomenie.

-REKLAMA-

Uloviť ju si žiada viac než len pár osvedčených trikov.
Dean vždy dostane, čo chce. Dievčatá, dobré známky, dievčatá, uznanie, dievčatá… skrátka, rád si užíva a ešte nestretol takú, ktorá by jeho šarmu odolala. Až kým sa pred jeho dverami neobjaví Allie. Divoká blondína mu za jedinú noc obráti svet hore nohami – a teraz sa chce len kamarátiť? Tak to teda nie! On rozhodne, kedy sa to skončí.

Autorka: Elle Kennedy
Vydavateľstvo: Yoli 

skore
Zdroj: www.martinus.sk

Recenzia Skóre – Môj názor

Už po prvých troch stranách som vedela, že túto knihu nepustím z ruky, pokým ju neprečítam. Trvalo mi to pár hodín a musím uznať, že to boli najlepšie strávené hodiny za posledné týždne. Pri recenzii na predošlú knihu z tejto série som vravela, že som z autorky veľmi sklamaná. Nesplnila moje očakávania z knihy Omyl, preto som bola na vážkach, ako to bude s knihou Skóre.

Postavu Allie aj Deana sme mali možnosť poznať už z predchádzajúcich dvoch kníh. Allie je najlepšia kamarátka Hannah – hlavnej postavy prvej knihy, Návrh – zatiaľ čo Dean je jeden z najlepších kamarátov Garretta a Logana. No aj keď z predchádzajúcich kníh máte pocit, že tieto postavy poznáte, mýlite sa. Allie bola úžasná a čo sa týka celej Off Campus série, pravdepodobne moja obľúbená hlavná hrdinka. A to isté by sme mohli povedať aj o Deanovi. Sebavedomý, krásny a bohatý hokejista, ktorý vždy povie, čo si myslí.

Už dlho som nenatrafila na knihu, pri ktorej som sa smiala tak veľmi, že moja sestra musela prísť za mnou a uistiť sa, či som v poriadku. Allie a Dean neboli zaľúbený párik, to od tejto dvojice nečakajte. Boli zábavní, vynaliezaví a mali všetkú chémiu, o ktorú Logan a Grace prišli. A čo sa týka dejovej línie? Perfektná. Elle Kennedy opäť ukázala, že má neskutočný talent a dokázala dať život ďalšiemu úžasnému príbehu.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Recenzia: Omyl - Chce ju späť? Nech sa posnaží!

S čistým srdcom musím povedať, že Allie a Dean boli najvyspelejšie postavy oproti ostatným častiam. Je tam vidieť aj pokrok samotnej autorky, ako dokázala všetky situácie vyriešiť viac dospelo ako detsky. Preto nebudem cítiť žiadne výčitky svedomia, ak knihu Skóre 100% odporúčim vám všetkým.

recenzia skore
Zdroj: hypable.com

Hodnotenie: 10/10

Zdroj: Martinus

Páčila sa vám naša recenzia – Skóre? Zaujala vás knižka?

-REKLAMA-
- Advertisement -

Populárne

365 dní pokračovanie? – Laura prežila? Boli sex scény skutočné?

365 dní pokračovanie? V posledných dňoch sa na internete strhla veľká debata ohľadom nového erotického filmu od Netflixu. Pokiaľ neviete, o čom hovorím, bežte si pozrieť...

Twitch: Dosud největší český donate? Agraelus dostal sto tisíc korun!

Kdo je Agraelus? Agraelus je český streamer a Let's Player, který se zaměřuje na herní a zábavný obsah pro širokou paletu obecenstva. Jedná se o...

Aktuálne

Bude Tom Cruise nový Iron Man? Toto plánuje Marvel do budúcna!

Tom Cruise nový Iron Man? Šialenejšie novinky snáď ani nemohli prísť. Ale ešte predtým, než začnete písať negatívne komentáre, si určite prečítajte aspoň zopár týchto...

Mia Hrdlíková a Michaela Fandlová: AARON – Kapitola 22

KAPITOLA XXII Ráno sa nekonalo žiadne romantické prebudenie v Aaronovom objatí. A malo to jeden jediný dôvod. Druhá strana postele bola prázdna. Aaron tu nebol....
- Advertisement -