Recenzia: Omyl – Chce ju späť? Nech sa posnaží!

-

Novinky

Recenzia Omyl

Bol to obyčajný omyl, ktorý spojil Grace a Logana dokopy, no rozhodne stál za to! Ďalšia kniha od úžasnej autorky Elle Kennedy nám prináša nové postavy a nové príbehy, do ktorých sa môžeme zamilovať. Ak sa ani vy neviete dočkať, čo tento príbeh prinesie, recenzia knihy Omyl je tu!

“Don’t waste your time obsessing over stupid actions of stupid people”
― Elle Kennedy, The Mistake

elle kennedy
zdroj: www.ellekennedy.com

Omyl

Anotácia: Je rodený hráč…
John je tretiak na vysokej a môže mať každú, na ktorú si ukáže. Život tejto vysokoškolskej hokejovej hviezdy je samý žúr a samá známosť na jednu noc, ale za jeho odzbrojujúcim úsmevom a očarujúcim šarmom sa skrýva strach, že sa po skončení štúdia dostane do slepej uličky. Stretnutie s prváčkou Grace mu prinesie potrebné rozptýlenie, ale pre jediný omyl sa ich cesty rozídu. John je odhodlaný stráviť nasledujúci rok na výške dokazovaním, že si zaslúži druhú šancu.

Tentoraz musí na svojej stratégii riadne popracovať!
Grace nastupuje do druhého ročníka na Briarskej univerzite, je staršia, múdrejšia a rozhodnutá zabudnúť na arogantného hokejistu, s ktorým takmer prišla o panenstvo. Už nie je tá zakríknutá chuderka z minulého roka. Ak si John myslí, že sa mu bude podlizovať ako iné dievčatá, veľmi sa mýli. Chce ju späť? Nech sa posnaží. Tentoraz je vo vedení Grace a užije si to.

Autorka: Elle Kennedy
Vydavateľstvo: Yoli 

omyl
zdroj: www.martinus.sk

Recenzia Omyl – Môj názor

Na Omyl som mala vysoké očakávania. Je to druhú knižka tejto série, takže som očakávala niečo rovnako veľkolepé ako prvý diel. O tom som vravela v predchádzajúcej recenzii, takže pokojne bežte pozrieť najskôr tú. A musím priznať, Omyl nebol ani zďaleka to, čo som čakala. Prvýkrát som knihu otvorila pred rokom a okamžite ma vtiahla do deja. Grace a Logan boli úžasní, a to zapríčinilo, že prvá polovica knihy sa čítala naozaj hladko.

Potom prišiel rapídny zlom, kde som knihu zavrela a otvorila ju znova až dnes. V žiadnom prípade som sa nevedela donútiť opäť začať čítať, aj keď som sama nevedela prečo vlastne. Popravde, tá zaujímavá časť príbehu pre mňa naozaj skončila v prvej polovici knihy. A bola som z toho sklamaná, pretože od Elle som čakala trošku viac.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Recenze: Thor: Zabiják bohů - Velkolepý souboj!

Každopádne, Omyl som dnes znova otvorila, pohodlne sa usadila a znova sa vžila do deja. Nebudem klamať, prvá polovica naozaj bola zaujímavejšia, no napriek všetkým predsudkom boli aj posledné kapitoly skvelé. Grace a Logan mali medzi sebou iskru, no bohužiaľ nie takú, aby ste si knihu chceli prečítať znova.

mistake
zdroj: www.goodreads.com

Hodnotenie: 7/10

Zdroj: Martinus

Páčila sa vám naša recenzia Omyl? Zaujala vás kniha?

Ďalšie novinky

Populárne