utorok, 29 septembra, 2020

Najpočúvanejšie skladby leta 2020! Koho sme počúvali počas leta najviac?

-

Najpočúvanejšie skladby leta 2020

Zdravím všetkých čitateľov a vítam vás pri dnešnom článku. Najpočúvanejšie skladby leta 2020 sú našou dnešnou témou a osobne pochybujem, že sa tu dnes nájde niekto, kto by nepoznal žiadnu z týchto skladieb. Rebríček zostavil portál Billboard.com, ktorý u nás dostal samostatný článok, a ak ste o tom webe ešte nepočuli, môžete doplniť svoje vedomosti.

Najpočúvanejšie skladby leta 2020
Zdroj: xxlmag.com

S najhorúcejšími hitmi sa to má tak, že keď ich započujeme po prvýkrát, už sa ich častokrát nedokážeme zbaviť. Tí z vás, ktorí vyhľadávajú novú hudbu pravidelne, sa možno občas nevyhnú prepočúvaniu sa jednotlivých hitov a v momente, kedy tieto skladby naskočia do miestnych rádií, prichádza stav, ktorý sa väčšinou dá nazvať aj „pílenie uší“. Niekedy však tento stav neprichádza a dá sa povedať, že presne toto platí o našich dnešných hitoch. Poďme sa teda spoločne pozrieť, koho sme počúvali počas leta najviac.

10. Harry Styles – Adore You

-REKLAMA-

Najpočúvanejšie skladby leta 2020 otvára Harry Styles a jeho najnovší album „Fine Line“. Ten očividne zožal úspech a baví ľudí po celom svete. Fanúšikovia pretlačili jeho skladby do vyšších miest a jeho skladba „Adore You“ sa stala desiatou najhranejšou skladbou tohto leta.

9. Post Malone – Circles

Skladba „Circles“ je na našom portále celkom známa aj vďaka tomu, že ako jedna z mála sólových skladieb u nás dostala samostantý článok. Táto skladba ide bomby od svojho vypustenia do sveta hudby a osobne si myslím, že žiadny Post Malone nám v rádiu nezaškodí.

Dočkáme sa podla vás dalšieho sóloveho albumu tohto interpreta ešte v roku 2020?

Cardi B – WAP (ft. Megan Thee Stalion)

Skladba „WAP“ sa nachádza na ôsmom mieste v tomto rebríčku. Zhmotnené sexuálne predstavy autorky Cardi B, ktorá si na feat zavolala nedávno postrelenú Megan Thee Stalion, môžeme ešte aj v dnešných dňoch nájsť na prvom mieste v prestížnom hudobnom rebríčku Billboard Hot100. Skladba rozdelila svet na tri tábory – tých, čo to pohoršilo, potom tých, ktorí súhlasia a tých, ktorých to absolútne nezaujíma. Skladba sa taktiež stala virálnou na platforme Tik Tok. Čo na ňu vravíte vy?

7. Doja Cat – Say So (ft. Nicky Minaj)

Skladba „Say So“ je jedinou skladbou interpretky Doja Cat, ktorej sa podaril úspech v podobe prvenstva v rebríčku Billboard Hot100. Osobne si myslím, že je to celkom príjemná a oddychová záležitosť, ktorá veľmi náladu nepokazí.

6. Hary Styles – Watermelon Sugar

Harry Styles nás sprevádzal letom rovno na dvoch skladbách a je teda jedným z mien, ktoré sa v tomto rebríčku objavili viackrát. Aj túto skladbu nájdeme na albume „Fine Line“ z roku 2019.

5. SAINt JHN – Roses

Skladba „Roses“viacero znení a remix k tejto skladbe pridal aj trapový boh Future. Ale najviac skladba hrala v jej najletnejšej verzii a my môžeme len skonštatovať jedno. Vďakabohu. Zaujímavosťou však je, že originál tejto skladby je vonku už tri roky. 

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  ANIME NOVINKY #9 - Shin Godzilla vs. Zilla, Harry Potter v sukni a ďalšie!

4. Megan Thee Stalion – Savage (ft. Beyoncé)

Skladba „Savage“ bola ešte donedávna skladbou číslo jeden na platforme Tik Tok. Z počiatku sólová skladba, na ktorej bola čisto autorka Megan Thee Stalion, zakotvila v rebríčku Billboard Hot100 na mieste číslo tri. Na skladbu však potom naskočila Beyoncé a tá už potom dopomohla skladbe vyšplhať na samotný vrchol tohto rebríčku.

3. Jack Harlow – Whats Poppin (ft. DaBaby, Tory Lanez a Lil Wayne)

Neviem, čo tu táto skladba robí…

Okey ľudia, teraz sa musím priznať, že vždy keď počujem „Whats Poppin“, mám chuť vyskočiť z auta alebo rovno aj zo života. 😀 Ale ak to mám objektívne popísať, tak sme dostali „Super feat“, na ktorom sa stretli úspešní interpreti, a z toho vznikol hit. Určite si to išlo veľa ľudí a pokým hudba baví, tak je dobrá.

Čo vy na to?

2. The Weeknd – Blinding Lights

Skladbu Blinding Lights“ netreba nijako zvlášť predstavovať. Svetový megahit je naozaj príjemná vec, ktorú si dokážu vypočuť fanúšikovia rôznych hudobných žánrov. Táto skladba je podľa mňa skladbou roka a tomuto tvrdeniu nahráva aj pretrvávajúca účasť tohto songu v rebríčku Billboard Hot100, v ktorom figuruje prakticky už od svojho vydania (november 2019).

Na skladbe pracoval aj hitmaker Max Martin a keď budete dobrí, tak si niečo o tomto mene povieme nabudúce. 🙂

1. DaBaby – Rockstar (ft. Roddy Ricch)

Tohtoročný víťaz hudobných cien BET AwardsDaBaby a nováčik roku tých istých ocenení – Roddy Ricch spojili svoje sily na skladbe menom „Rockstar“ a my poznáme skladbu číslo 1 tohto rebríčku.

Ako ste si mohli všimnúť, v tomto rebríčku sa viackrát opakujú niektoré mená. Môže za to fenomén, ktorý nesie meno „Primetime“. Vyššie spomenutí interpreti mali alebo ešte stále majú vysoké čísla hranosti v rádiách, z čoho vyplýva, že pozornosť bola smerovaná práve k nim. Ďalším faktom je, že takmer všetky tieto skladby boli v rebríčku Billboard Hot100 na samom vrchole. Na portáli Billboard.com si môžete nájsť rebríček Artist 100, ktorý sa dá považovať za ukazovateľ toho, kto je v súčastnosti zaujímavý a kto zasa menej. Verím, že ste sa dozvedeli niečo nové!

Kto podľa vás zažíva na domácej scéne „Primetime“ práve teraz? Dajte nám vedieť!

Zdroj: Billboard.com, Youtube

-REKLAMA-
Avatar
Santiago Martins da Silvahttp://plotpoint.sk
Hudba je niečo úžasné a pozadie tohto sveta je dosť fascinujúce. Ak by som neveril v to, že možem článkami na tomto webe povedať niečo zaujímavé, tak to nerobím 😀 .
- Advertisement -

Populárne

365 dní pokračovanie? – Laura prežila? Boli sex scény skutočné?

365 dní pokračovanie? V posledných dňoch sa na internete strhla veľká debata ohľadom nového erotického filmu od Netflixu. Pokiaľ neviete, o čom hovorím, bežte si pozrieť...

Twitch: Dosud největší český donate? Agraelus dostal sto tisíc korun!

Kdo je Agraelus? Agraelus je český streamer a Let's Player, který se zaměřuje na herní a zábavný obsah pro širokou paletu obecenstva. Jedná se o...

Aktuálne

Bude Tom Cruise nový Iron Man? Toto plánuje Marvel do budúcna!

Tom Cruise nový Iron Man? Šialenejšie novinky snáď ani nemohli prísť. Ale ešte predtým, než začnete písať negatívne komentáre, si určite prečítajte aspoň zopár týchto...

Mia Hrdlíková a Michaela Fandlová: AARON – Kapitola 22

KAPITOLA XXII Ráno sa nekonalo žiadne romantické prebudenie v Aaronovom objatí. A malo to jeden jediný dôvod. Druhá strana postele bola prázdna. Aaron tu nebol....
- Advertisement -