utorok, 29 septembra, 2020

Hudobné novinky z domácej scény #4 Máme tu nový challenge?

-

Hudobné novinky z domácej scény #4

Zdravím všetkých čitateľov a vítam vás pri dnešnom článku – Hudobné novinky z domácej scény #4! Dnes si opäť zhrnieme nejaké tie zaujímavosti, ktoré sa udiali v minulom týždni. Pozrieme sa na to, čo vymyslel DJ Witch, a pozrieme sa aj na pár songov, ktoré vyšli minulý týždeň. Navyše si dnes spoločne zavedieme nový rapový pojem, na ktorý si potom nadviažeme neskôr. Poďme teda na to a prajem všetkým príjemné čítanie.

obrázok noviny
Zdroj: Wallpapercave.com

DJ Witch: Máme na scéne nový challenge?

DJ Witch spontánne vyhlasuje novú výzvu, ktorá sa točí okolo beatmakerov a producentov. Zaujímavá zmena oproti minulým výzvam nastáva v tom, že sa pravdepodobne do nej nezapojí žiadny MC z našej scény. Aj keď si osobne myslím, že táto výzva nenadobudne popularitu, akú mal napríklad Hot16bars Challenge, je to stále veľmi zaujímavá vec a uvidíme, kto všetko sa rozhodne do tejto výzvy zapojiť.

View this post on Instagram

🎹Attention všichni producers, spontánně vyhlašuju #djwichsamplechallenge. Použij můj sample a udělej z něj komplet track. Sample můžeš ladit, zrychlovat, zpomalovat, sekat, přehrát, dohrát, nazpívat, cokoliv… fantazii se meze nekladou. Video pak uploadni na Instagram a označ @djwich a #djwichsamplechallenge Všechny si zkusim poslechnout. Výhra žádná nebude, ale dostaneš props 🤘Mě osobně by zajímalo co by s tim udělal @ho0dini_ @lerykprod @kennyrough @_ceha @specialbeatz @maikybeatz @grizzly.lostinthewoods @aronthebassist @smartdmskgb @madskill_official a @h0wdy (kdo by chtěl full wav audio, dejte vědět a pošlu link) Good luck . . #keyscape

A post shared by DJ Wich (@djwich) on

-REKLAMA-

Attention všichni producers, spontánně vyhlašuju #djwichsamplechallenge.
Použij můj sample a udělej z něj komplet track. Sample můžeš ladit,
zrychlovat, zpomalovat, sekat, přehrát, dohrát, nazpívat, cokoliv… fantazii se meze nekladou. Video
pak uploadni na Instagram a označ @djwich a #djwichsamplechallenge Všechny si zkusim poslechnout. Výhra žádná nebude, ale dostaneš props.

Zatiaľ sme mohli počuť počiny producentov ako Ho0dini_, Smart alebo acemansmooth. Pre zistenie stačí kliknúť na odkaz na ich mene.

Glebb – Leto v kufri (EP)

View this post on Instagram

LETO V KUFRI EP 10.8

A post shared by Gleb (@glebzoo) on

Nové CD hlási Gleb a nesie názov Leto v Kufri“. Toto EP obsahuje 7 skladieb a na tracku s rovnakým názvom nájdeme na feate mená ako Fobia Kid, Dymer Surovec, Luna a BigHorse.

EGO – CHIEF ROCKA ft. GLEB, HAHACREW, RYTMO prod. SPECIAL BEATZ

Kontrafakt, HAHA CREW, Gleb a Special Beatz. Takto vyzerá zostava, ktorá sa postarala o skladbu s názvom CHIEF ROCKA. Skladba má zaujímavý videoklip a právom je jednotkou v YouTube trendoch. Toto zaujímavé spojenie dvoch rozdielnych generácií môže potichu podsúvať myšlienku, či náhodou Kontrafakt pomaly neodovzdáva štafetu mladším kolegom z HAHA CREW. Presne takýto typ skladieb môžeme označiť ako „Super feat“.

Názov „Super feat“ hovorí sám za seba. Takýto feat vznikne vtedy, keď sa stretne viacero známych interpretov a projekt sa vďaka tomu stáva mega kombináciou úspešných mien. Tento track je bezpochyby jednou z takýchto záležitostí.

Čo na to vravíte? Tešíte sa na Egov nový album Egotron?

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Saul vydáva nový album "Niekde v Oblakoch"! Aké novinky priniesol?

DMS Life je späť!

Zážitky zo života obľúbených interpretov z DMS sú späť. Vlog opäť ponúka zábery z koncertov a zákulisa tejto sféry a tiež v ňom nájdeme mnoho úsmevných momentov. Odporúčam vzhliadnuť celé video.

Hudobné novinky z domácej scény #4 – novinky na YouTube:

Hudobné novinky z domácej scény #4 zakončujeme výberom dvoch songov, ktoré vyšli v minulom týždni.

Saint Edyn – Z Pusy Plujem Flame

Úplne nový track si pre nás nachystal Saint Edyn. Skladba nesie názov „Z Pusy Plujem Flame“ a vyšla minulý štvrtok. Skupina okolo Edyna hlási problém s youtube algoritmom, a preto v súčastnosti niektoré tracky na YT nenájdete. Na hudobných platformách ako Spotify je však všetko v normále.

Rene Dang – Řetězy

Rene Dang vydáva videoklip ku skladbe Řetězy“, ktorú môžeme nájsť na jeho albume THÁI z roku 2019. Za nás môžeme povedať, že sa videoklip rozhodne podaril.

Verím, že vám článok priniesol nové informácie. Ďalšie hudobné novinky môžete očakávať aj budúci týždeň.

Zdroj: YouTube, Instagram

-REKLAMA-
Avatar
Santiago Martins da Silvahttp://plotpoint.sk
Hudba je niečo úžasné a pozadie tohto sveta je dosť fascinujúce. Ak by som neveril v to, že možem článkami na tomto webe povedať niečo zaujímavé, tak to nerobím 😀 .
- Advertisement -

Populárne

365 dní pokračovanie? – Laura prežila? Boli sex scény skutočné?

365 dní pokračovanie? V posledných dňoch sa na internete strhla veľká debata ohľadom nového erotického filmu od Netflixu. Pokiaľ neviete, o čom hovorím, bežte si pozrieť...

Twitch: Dosud největší český donate? Agraelus dostal sto tisíc korun!

Kdo je Agraelus? Agraelus je český streamer a Let's Player, který se zaměřuje na herní a zábavný obsah pro širokou paletu obecenstva. Jedná se o...

Aktuálne

Bude Tom Cruise nový Iron Man? Toto plánuje Marvel do budúcna!

Tom Cruise nový Iron Man? Šialenejšie novinky snáď ani nemohli prísť. Ale ešte predtým, než začnete písať negatívne komentáre, si určite prečítajte aspoň zopár týchto...

Mia Hrdlíková a Michaela Fandlová: AARON – Kapitola 22

KAPITOLA XXII Ráno sa nekonalo žiadne romantické prebudenie v Aaronovom objatí. A malo to jeden jediný dôvod. Druhá strana postele bola prázdna. Aaron tu nebol....
- Advertisement -