Recenzia: Počkám na teba – Ani diaľka ju neuchráni!

-

Novinky

Recenzia: Počkám na teba

Autorku J.L. Armentrout môžeme všetci poznať z jej veľmi vydarenej knižnej fantasy série Lux. Keďže od nej poznám len knižky zamerané na fantasy tématiku, bola som naozaj zvedavá, čo prinesie tento teen román. Verím, že sa vám táto recenzia: Počkám na teba bude páčiť!

jennifer armentrout
Zdroj: goodreads.com

Počkám na teba

Anotácia Počkám na teba: Pre devätnásťročnú Avery je štúdium na univerzite vzdialenej tisíce kilometrov od domova jediný spôsob, ako uniknúť pred udalosťami spred piatich rokov. V ten osudný halloweensky večer sa jej život zmenil od základov. Teraz netúži po inom, ako stíhať prednášky, nepútať pozornosť, za žiadnych okolností si nesnímať náramok zo zápästia a pri troche šťastia si nájsť nových priateľov. Hneď v prvý deň sa však na chodbe zrazí s vychýreným krásavcom Camom a ten jej plány naštrbí.

Cam je stelesním dievčenských snov – príťažlivý modrooký študent s pozoruhodnou schopnosťou vyvolať u Avery túžbu po tom, čoho sa už dávno zriekla. Vie, že by sa ho mala strániť, ale šarmantnému, vtipnému Camovi nemožno odolať. Lenže kde to iskrí, hrozí aj vzplanutie. Avery sa už raz škaredo popálila a následky si nesie dodnes. Ani diaľka ju neuchránila. Niekomu zrazu veľmi záleží na tom, aby Avery na incident z onej noci nezabudla, a začne jej posielať zvláštne výhražné e-maily a esemesky. Teraz už Avery nemá na výber.

Autorka: Jennifer L. Armentrout
Vydavateľstvo: Yoli

recenzia počkám na teba
Zdroj: martinus.sk

Názor: Recenzia – Počkám na teba

Prvým veľkým plusom je práve začiatok knihy. Autorka začala opisovať príbeh veľmi pútavo, a preto som hltala jednu stranu za druhou. Z nudných scén dokázala spraviť veľmi zaujímavé scény, ktoré nebudete chcieť preskakovať. A Cam si vašu pozornosť taktiež získa hneď v prvom momente.

Kniha rozpráva príbeh mladej Avery, ktorá pred rokmi prežila životnú traumu, ktorá ju prenasleduje až doteraz. Nemá rada vysokú pozornosť ľudí a jediné, čo chce, je prežiť vysokú školu bez drámy. Hneď v prvý deň však spozná Cama, veľmi pekného a milého chlapca, ktorý o Avery okamžite prejaví záujem. Cam je odhodlaný byť Averyn kamarát tak dlho, až kým si ona neuvedomí, že bez neho nemôže fungovať. Názov Počkám na teba sa jednoznačne hodí ku knihe.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Recenze: Immortal Hulk: Nebo je obojím? - Jak se povedl nový komiks s Hulkem?

Aj keď si myslíte, že viete, čo sa stane, neviete. Nechajte sa prekvapiť zvratmi, ktoré si autorka pripravila a nebudete ľutovať. Ak nemáte čo robiť a hľadáte niečo na skrátenie času, jednoznačne vám túto knihu odporúčam. Číta sa veľmi jednoducho a čo je najdôležitejšie, je naozaj zaujímavá. Verím, že vám táto recenzia na knihu počkám na teba pomohla!

počkám na teba
Zdroj: goodreads.com

Hodnotenie: 9/10

Zdroj: Martinus

Ďalšie novinky

Populárne