pondelok, 14 júna, 2021

Plot-Talk #1: Podcast o tom najzaujímavejšom za posledný týždeň

-

-REKLAMA-
rikrek.com

Plot-Talk #1: Podcast o tom najzaujímavejšom za uplynulý týždeň

V našom novom hybridnom podcaste s názvom Plot-Talk #1 vás naša trojica moderátorov Jozef Jurovec, Miloš Hrabovský a Kevin Horňáček prevedie tým najzaujímavejším za uplynulý týždeň. Prečo hybridnom? Obkecáme a rozoberieme viac ako dôkladne nielen články PlotPointu, ale aj prvé obrázky z filmov a hier, trailery, pesničky, gameplaye, šumy z Hollywoodu, ale aj domácej scény…

A to nebude všetko. Plánujeme si pozývať samotných autorov článkov, ktorí predsa len vedia o téme najviac, ale aj zaujímavých hostí. Tí nám porozprávajú o svojej práci, koníčkoch a záľubách…

-REKLAMA-

Čo nás najviac zaujalo tento týždeň?

Zaujímavých tém bolo omnoho viac, ale museli sme ich kvôli našim kecacím schopnostiam obmedziť iba na 5. Verte nám, aj tých 5 tém nerozoberieme za menej ako minimálne hodinu. Ktoré témy nás najviac oslovili tento týždeň?

1. Wonder Woman 1984 bude na HBO MAX! Warneri to s kinami vzdali.

-REKLAMA-

2. Cyberpunk a jeho problémy!

3. Novinky na streamovacích platformách.

4. Manga a anime dobíjajú svet.

5. Spoločnosť MGM na predaj.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  ANIME NOVINKY #20 - Kto je Wu Kong, čo je Promised Neverland a ďalšie!

Náš video podcast Plot-Talk #1 nájdete nielen na našom webe plotpoint.sk, sociálnych sieťach, našom youtube kanály.

K tomu sme si pre vás pripravili aj čisto zvukovú verziu, ktorú nájdete v linkoch nižšie:

Spotify / Apple / Google

Tak prečo hybridný podcast? Lebo si ho môžete aj pozrieť, aj vypočuť, a dokonca sa aj sami zapojiť. Ako? Počas živého nahrávania nám môžete písať do komentárov pod video otázky, v ktorých sa pokojne pýtajte na naše témy, ale aj “od veci k veci”. Budeme sa snažiť na všetko live odpovedať a ak nestihneme, určite odpovieme do vašich komentárov.

Pokiaľ máte nápady na témy alebo vás zaujalo niečo, čo sme nespomenuli, určite nám napíšte. S radosťou obkecáme úplne všetko. A prečo? Lebo sme súčasťou lifestylového portálu a ako je naším mottom: Všetko má svoj príbeh.

-REKLAMA-
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img