Oscar Isaac a Jessica Chastain hviezdia v traileri na americký remake kultovej drámy od HBO!

-

Novinky

Oscar Isaac a Jessica Chastain už čoskoro na HBO!

Herci Oscar Isaac a Jessica Chastain sa už čoskoro ukážu na HBO Go. Nový teaser na minisériu Scenes from a Marriage (Scény z manželského života) odhaľuje jeden z najzaujímavejších televíznych projektov tohto roka. Ak vám je názov povedomý, je to preto, že ide o remake asi jednej z najúspešnejších televíznych drám v histórii. Reč je o švédskom rovnomennom seriáli od Ingmara Bergmanna, ktorý sa týmto zaradil medzi najvýznamnejších filmárov svojej doby.

Najnovšie sa na americkej pôde bude snažiť tento úspech zopakovať scenárista a režisér Hagai Levi, ktorý stále patrí k nováčikom v žánri. Podľa prvej ukážky to však vyzerá viac ako dobre. Hlavní predstavitelia budú Oscar Isaac a Jessica Chastain a už teraz je jasné, že sa adaptácia bude snažiť dostať na prestížne televízne ocenenia.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Nové fotky z filmu Duna nás pripravujú na sci-fi udalosť roka!

Seriál debutuje na filmovom festivale v Benátkach, kde sa naraz premietne všetkých 5 častí. Pôvodný seriál je dodnes inšpiráciou veľkých filmárov. Ovplyvnil tvorbu filmov ako Annie Hall, Before Midnight, Loveless ale aj Marriage Story. Pôvodný seriál bol v Európe odsudzovaný, keďže vraj pomáhal k zvýšenému číslu rozvedených párov. Nový remake sa teda zameria na americký manželský pár a nepochybne bude vďaka novej dobe zmenený. Zatiaľ stále nie je známe, aké role si herci zahrajú, no ak bude seriál nasledovať originál, Chastain by si mala zahrať rozvodovú právničku, zatiaľ čo Isaac by sa ukázal ako psychológ. Seriál dorazí na HBO Go už v septembri.

Zdroj: TS HBO
Zdroj titulného obrázka: TS HBO

Ďalšie novinky

Populárne