Prvá fotka novej kráľovnej Alžbety II. v seriáli The Crown je vonku! Tešíte sa na piatu sériu?

-

Novinky

The Crown: Prvá fotka novej kráľovnej Alžbety II.

Fotka novej a zároveň poslednej kráľovnej Alžbety II. v seriáli The Crown je na svete. Jeden z najúspešnejších seriálov Netflixu sa pomaly ale čoskoro vracia. Seriál The Crown, ktorý pojednáva o živote Kráľovnej Alžbety II. sa blíži k svojmu koncu, ktorý zaznamená piata a šiesta séria. Šou rozpráva o živote kráľovnej v troch etapách jej života, mladosti, strednom veku a staršom veku. Každé dve série teda seriál vystrieda všetkých hlavných hercov, aby boli bližší k veku týchto postáv.

V prvej a druhej sérii, si mladú Alžbetu II. zahrala herečka Claire Foy. V zatiaľ posledných sériách, tretej a štvrtej ju stvárnila oscarová Olivia Colman. Do pripravovanej piatej a šiestej série bola do tejto úlohy obsadená Imelda Staunton. Práve tú nám teraz odhaľuje prvá fotka z pripravovanej piatej série.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Ako zabiť nudu? 5 tipov, čo robiť a zabaviť sa!

Herečka sa do tejto úlohy naozaj hodí. Podobne ako pri predošlých herečkách, aj Stanton má črty, ktoré pripomínajú skutočnú kráľovnú. Milovníci Harryho Pottera, ktorí si zamilovali tento seriál budú musieť trochu zatnúť zuby. Práve Staunton v čarodejníckej sérii hrala nepríjemnú učiteľku Umbridgeovú, ktorú ľudia nenávideli viac než Voldemorta. Aj tam však ukázala, ako moc talentovaná táto herečka vlastne je. Veríme, že nás svojím výkonom poteší aj v The Crown. Piata séria zatiaľ nemá stanovený dátum premiéry.

Zdroj: deadline.com
Zdroj titulného obrázka: filmozrouti.cz; people.com

Ďalšie novinky

Populárne