Nový Spider-Man: No Way Home trailer je tu! Uvidíme troch Spider-Manov?

-

Novinky

Nový Spider-Man: No Way Home trailer je konečne tu!

Mesiace čakania sú za nami a Sony oficiálne štartuje marketingovú kampaň k filmu Spider-Man: No Way Home. Obrovská komiksovka tohto roka, ktorá sa už rovná očakávaniam na film Avengers: Endgame, je naďalej ukrývaná pod rúškami tajomstiev. Aj napriek tomu, že nás od premiéry delí len mesiac, o filme nevieme takmer nič.

Nová ukážka nám predstavuje aspoň zopár nových záberov, vďaka ktorým môžeme mať aspoň trochu pojem o tom, o čo vo filme pôjde. Multiverse sa otvára a veľký prepojený príbeh začína. Tom Holland nás pripravuje na vážny tón filmu a to je úprimne niečo, na čo sme už dlho čakali. Veríme, že podobne ako prvý trailer sme všetci sledovali najmenej dvadsaťkrát, tento budeme pretáčať až do samotnej premiéry filmu.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Cloverfield dostane priame pokračovanie! Kto sa oň postará?

Spider-Man: No Way Home sa stáva 27. filmom v Marvel Cinematic Universe. Zatiaľ sa nevraví nič o pokračovaní Spider-Manovho príbehu v tomto svete. Pravdepodobne teda pôjde o rozlúčku s týmto hrdinom. Podobne ako pri Iron Manovi či Kapitánovi America po ukončení vlastných trilógií. Dvere sú však otvorené a Holland môže pokračovať v novom vesmíre, ktorý samostatne pripravuje štúdio Sony. Nič však nebráni tomu, aby sa kontrakt v MCU obnovil a Holland v tomto vesmíre pokračoval. Na to nám už však odpovie jedine čas a koniec očakávaného hitu, Spider-Man: No Way Home. V našich kinách už od 16. decembra.

Pre ďalšie zaujímavosti z filmu a rozobratie nového traileru určite sledujte portál plotpoint.sk. Čo hovoríte na nový Spider-Man: No Way Home trailer vy?

Zdroj titulného obrázka: fr.ign.com

Ďalšie novinky

Populárne