Nové filmy na Netflixe za apríl: Na čo sa môžeme tešiť?

-

Novinky

Nové filmy na Netflixe za apríl

Ani tento mesiac nie je výnimkou a prinášame vám ďalší zoznam filmov, na ktoré sa môžete tešiť tento mesiac. Toto sú nové filmy na Netflixe za apríl! Snáď si užijete ich pozeranie a skrátite si dlhé nudné chvíle.

nove filmy na netflixe na apríl
Zdroj: amazon.in

Just say yes – 2.4.2021

Už tento piatok nájdeme na Netflixe túto romantickú komédiu, ktorá vám môže spríjemniť piatkový večer. Rozpráva príbeh nevyliečiteľne romantickej Lottie, ktorej sa život prevráti hore nohami, keď sa dozvie o zasnúbení svojej sestry. Aby toho nebolo málo, dostane kopačky priamo v televízii a to už keď Lottie očakávala svadbu. Ako sa to vyvinie, keď jej nový kolega ponúkne pomoc pri získavaní jej bývalého naspäť?

Just say yes
Zdroj: netflix.com

Thunder Force – 9.4.2021

Druhým filmom je Thunder force – zábavná, akčná komédia. Dve najlepšie kamarátky z detstva sa znovu stretnú ako nepredstaviteľné superhrdinské duo, keď jedna z nich vynájde vzorec, vďaka ktorému môžu mať obyčajní ľudia nadprirodzené schopnosti.

thunder force
Zdroj: screenrant.com

It: Chapter Two – 13.4.2021

Veľa fanúšikov horových filmov sa isto poteší, pretože tento mesiac sa na naše obrazovky Netflixu dostane aj druhá časť filmu It. Ukazuje život detí 27 rokov po tom, ako zažili desivé udalosti s Pennywiseom. Klub lúzrov dostane výhražný telefonát, ktorý im povie, že sa majú vrátiť do Derry a dokončiť to, čo začali.

it to chapter two
Zdroj: medium.com

Love and Monsters – 14.4.2021

Ďalším filmom, o ktorom sa dnes budeme rozprávať, je práve Love and Monsters. Ten hovorí príbeh nešťastného Joela, ktorý pred 7 rokmi prežil apokalypsu príšer. Teraz opúšťa svoj podzemný bunker a vydáva sa hľadať svoju bývalú frajerku.

Love and Monsters
Zdroj: amazon.com
MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  Najziskovejší film 2020: Čínsky vojnový film, ktorý trhal rekordy!

Into the Beat – 16.4.2021

Ďalším filmom v poradí je Into the Beat, na ktorý sa môže tešiť množstvo tanečníkov. Film ukazuje príbeh mladej baleríny, ktorá náhodou objaví krásu hip-hopu. Kvôli tejto náhode čelí nemožnému rozhodnutiu – bude pokračovať v stopách jej rodičov alebo sa vydá na cestu novoobjavenej vášne k hip-hopu?

Into the Beat
Zdroj: popsugar.co.uk

Stowaway – 22.4.2021

Posledným filmom v kategórii nové filmy na Netflixe za apríl je temná sci-fi dráma – Stowaway. Trojčlenná posádka sa vydá na misiu na Mars a čelí pritom nemožnému rozhodnutiu, keď nepozvaný pasažier ohrozí životy všetkých na palube.

nove filmy na netflixe na apríl
Zdroj: cinemaview.sk

Upozornenie: Dátumy vydania sa môžu zmeniť!

Zdroj: Netflix

Zdroj titulného obrázka: samdrewtakeson.com

Ďalšie novinky

Populárne