štvrtok, 6 mája, 2021

Netflix zrejme ukáže v druhej sérii seriálu The Witcher hrozný Divoký hon!

-

Do seriálu The Witcher zavíta Divoký hon!

Fanúšikovia môžu byť viac než nadšení! Všetko naznačuje tomu, že v druhej sérii seriálu The Witcher uvidíme legendárny Divoký hon. Novouniknuté fotky ukazujú nakrúcanie z anglického Devonu z pláže Saunton Beach. Ukazujú niekoľko jazdcov na koňoch, ktorí svojím vzhľadom viac než pripomínajú jazdcov Divokého honu. Že je to naozaj Divoký hon, potvrdzuje aj web Redanian Intelligence, známa stránka sledujúca dianie ohľadom Witchera. Údajne má túto informáciu potvrdenú od niekoľkých zdrojov. Čo teda môžeme čakať?

The Witcher 3 postavy
zľava Imlerith, Eredin, Caranthir Ar-Feiniel
| Zdroj: thegemsbok.com

-REKLAMA-

Mysteriózny Divoký hon a jeho jazdci sa vracajú opäť na obrazovky po šiestich rokoch, kedy sme túto obávanú elfskú skupinu mohli stretnúť v hre The Witcher 3: Wild Hunt. V tejto hre sme si s nimi mohli zrovnať sily a zabrániť im v tom, aby využili schopnosti Ciri a s najväčšou pravdepodobnosťou ovládli náš svet. Nielenže sme ich videli v tom našom svete, no mali sme tú príležitosť nahliadnuť aj do toho ich. Táto elfská militantná skupina napáda svety, kde unáša ľudí, aby im slúžili ako otroci.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ:  RECENZE: Jak se povedl Mafia II remaster a co od něj čekat?

V druhej sérii možno len chvíľu

Zatiaľ je otázne, či ich v druhej sérii seriálu uvidíme ako regulérne postavy alebo skôr ide len o cameo, v ktorom sa ukážu len na chvíľu. Je možné, že nás tvorcovia seriálu budú len teasovať na ďalšie série, v ktorých práve Divoký hon bude. To zatiaľ zostáva záhadou, no je jasné, že fanúšikovia či už hier alebo knižiek by sa jednoznačne potešili. Ide o tak zaujímavú súčasť zo sveta Zaklínača, že by si zaslúžili svoj vlastný priestor aj tu. Sledovať ich mohutné kostnaté brnenia, obrovské meče a čierne kone vyžarujúce strach by bol zážitok.

-REKLAMA-

To, či sú v druhej sérii naozaj, sa dozvieme už tento rok. Produkcia seriálu sa kvôli opatreniam o niečo posunula. Zároveň nepomohlo ani to, že sa Henry Cavill na pľaci poranil. Ale netreba sa báť, podľa všetkého už fičí a vyberá hercov. Napriek všetkému by sme mali seriál vidieť tento rok. Podľa všetkého by mal dostať premiéru niekedy koncom roka.

Chceli by ste v seriáli The Witchet vidieť Divoký hon? Myslíte si, že sa tam hodia?

Zdroj: pcgamer.com
Zdroje titulného obrázka: stillking.com, witcher.fandom.com (úprava redakcie)

-REKLAMA-
Viliam Šuška
Viliam Šuškahttps://plotpoint.sk
“Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering.” — Yoda
- Advertisement -spot_imgspot_img

Populárne

spot_img

Aktuálne

- Advertisement -spot_imgspot_img